Březen 2013

Jak to tak vidím

28. března 2013 v 17:54 | Terush |  Site
Je mi celkem jasný, že tento blog už asi nikdy nebude takový jaký byl. Už nemám moc náladu semka přidávat, ale přitom to nezabere ani moc času sem něco napsat či přidat, jenže já jsem prostě už tak líná sem něco dát. Nejhorší je, že vždycky jsem ráda, když vidím na blogu nový komentáře, ale na hlavní stránce blogu se to pořád neukazuje. Prostě co se blog změnil, tak už to není to co bývalo. Jsem ráda za ty, co sem chodí denně či často, ale prostě ten blog už je jiný a možná i já. Jde vidět jak postupně je málo článků, když vidím, že za rok 2011 jsem dala 561 a teď mám za celý tento rok jen 11 článků. Za 3 měsíce jsem dala jen tak málo a za 12 měsíců tady 561? Je to rozdíl. I ten design jsem teď dala do trochu jinýho vzhledu, protože vždy tu byl design, který prostě vyjadřoval to roční období co je, jenže teď jsem to udělala takto, protože se mi nechce moc pouštět do dělání designu, jelikož zde stejně nic jinýho neudělám. Jde mi o to, že možná dám trošku oficiální pauzu. Jako já už má pauzu přeci jen dýl. Nedávno jsem nastavila jen design, napsala o tom článek a konec. Jinak mám pořád takovou pauzu, ale dneska to píšu už semka abyste věděli, že teda bude chvilku pozastavení. Nevím na jak dlouho, ale věřte tomu, že tak do května to tady nebude o moc lepší. Jednou za čas napíšu třeba článek co se děje a tak, ale už todle nebude úplně ten psí blog jako kdysi. Spíš takovej psí blog na pohled, ale jinak moje kecy ze života ;) Je mi to líto, ale prostě už to tak je delší dobu, tak jste si možná už zvykli a co mi je jasný, že taky už tu nebude moc velká návštěvnost a už to nebude takový jako předtím jednoduše řečeno. Takže to tady bude na chvíli pozastaveno, když přidám nějakej článek ohledně mých keců tak to neznamená, že se vracím, ale pouze něco píšu abyste veděli a nebo že nemám co dělat. Jinak chci vám popřát Veselé Velikonoce, který jsou v pondělí a i když my holky tento svátek moc nemusíme, tak ho přežijeme ne? :D Tak se mějte a čuste :)

NOVÝ DESIGN!

16. března 2013 v 14:56 | Terush |  News on blog
Takže čaute, jsem tu zase a tentokrát už teda s novým designem. Jak jsem psala, tak není úplně jarní, ale spíš udělán do galaxy designu a tak no. Nebylo to zas tak hrozný nastavování jelikož jsem čekala mnohem horší, ale nakonec to bylo v pohodě. Přeci jen jsem ho udělala tak trochu jako ten minulej, takže jsem nemusela znovu nastavovat ikonky na rozcestníky. Takže doufám, že se vám bude aspoň trošku líbit a zase nějakou dobu tady budu s tímto designem, jelikož né vždy mám zrovna náladu na dělání designů. Je to celkem práce a když už dlouho ve photoshopu nic nedělám, tak je to mnohem těžší a potřebujete přeci jen trošku fantazie na to, aby každý design nebyl úplně stejný. Tak to je teda vše, doufám, že se líbí a mějte se :)

Bude nový design! ;)

13. března 2013 v 17:39 | Terush |  Site
Sice se už ozývám jednou za x dob atd., tak jsem se konečně přemluvila k tomu, abych začala pracovat na novým designu. Nebudu říkat jak bude vypadat, ale co vám řeknu je to, že nebude úplně jarní atd. jelikož pak to dopadne jako teď. Mám zimní design, sice u nás momentálně sněží (což je blbý), ale i tak se blíží jaro a už to chce změnu, jenže já ne a ne se přemluvit k tomu, abych to udělala, ale nakonec už mám záhlaví hotové a teď jen dodělat stránku a menu. Nebudu nic slibovat, jakože kdy to sem nastavím a další, ale počítám s tím, že možná teď nebudu mít náladu na to abych dělala ten design atd., protože nevím jestli na to budu mít klid. Ale tak jako co nejdřív to tu snad bude ;) Jinak Kim je v soutěži o nejhezčího psa, ale když vidím jak mají "suprově" vyřešené hlasování, že by se člověk snad uklikal k smrti než by našel svýho psa, tak to prostě nevidím nějak pozitivně, ale co už. Kdo by chtěl, může se podívat aspoň na fotku Kima (zde) a kdybyste ho tam třeba našli (zde) tak bych byla ráda, kdybyste hlasovali :) To je asi tak vše co bych zase po dlouhé době chtěla napsat a taky doufám, že už konečně začnu častěji přidávat, ale to nevím jistě. Tak se mějte a čuste :)
free counters