Únor 2013

Já vím!

28. února 2013 v 17:23 | Terush |  My Diary
Já vím, že prostě sem už vůbec nic nedávám. Naposled snad někdy kolem 11 února či nějak tak, ale už prostě nevím. Nemám moc nálady na blog, poté co se změnil celý vzhled blogu už to není takový jaký to bývalo. Vždycky jsem na blog chodila s tím, že se podívám na nový články a třeba narazím na dobrý blogy a taky jsem měla šanci ten můj trochu zviditelnit, ale teď? Už to prostě není takový. Aby si člověk zviditelnil blog, tak musí buď stále přidávát a nebo být v klubu, což se nestane. Jen chci říct, že jak jsem před nějakou dobou psala tak, že do přijímaček to bude asi takhle pořád. Vím, že za únor tady dám asi 3-4 články, ale bohužel. Už mě blog tak nechytá jako kdysi a to stejní i psi, prostě už ani na design novej se nezmohnu, protože nemám náladu, ale je možný, že nějaký splácám a dám ho sem ať tu pak není furt jen zima. Jinak Kimin je někdy fakt na zabití, vždy příjde a vyžaduje si pozornost a nebo mi rovnou něco vezme a utíká s tím pryč, takže vždycky ho musím nahánět. Toť asi všechno. Takže zas někdy se ozvu možná s tou slibovanou várkou fotek atd., tak se mějte a čuste :)

Prázdniný!

11. února 2013 v 20:59 | Terush |  My Diary
(vím, že není podzim, ale chtěla jsem sem dát nějaký jiný signatur, než furt ty zimní)
Takže ahojte, zase jen tak pro informaci, co se děje či co dělám atd. :D Řeknu vám, že Laser Game je vážně úžasný! Fakt doporučuji tam jít, kdo tam ještě nebyl, protože to je fakt suprový. Díky tomu, že jsme v pátek měli ve škole "dílny" tak jsme šli někteří co se stihli napsat na Laser Game a i když jsem tam nechala za 3 hry 195,- stálo to za to ;) Teď mám jarní prázdniny, takže věčně doma - jako vždy. Ale chystám článek opět s fotkama, který jsem před nějakou dobou opět fotila na poli s Kiminem, ale bylo hezky, takže ty fotky jsou takový víc jarní jakoby. Tak se mějte a čuste ;)

Už se blíží...;D

7. února 2013 v 14:55 | Terush |  My Diary
Áhojte, takže dneska se zase po x době ozývám. No a co znamená vlastně ten titulek? No přece jarní prázdniny ;) Už dneska to byl šíleně pohodový den, jelikož nás ve třídě bylo 11 ze 23, takže jsme se vlastně skoro ani neučili. Spíš jsme měli volno nebo jsme v matice dělali různý věci a bylo to strašně fajn. A taky hnedka je lepší kolektiv ve třídě, když je vás tak málo. Rádio jsme si pouštěli každou přestávku, jelikož nám budou do třídy dávat počítač a televizi takže jako móc fajnové, ale mohli to udělat už dřív a né teď, když jsme v devítce. A zítra máme dílny a já jdu na laser game, takže též pohodičká. A příští týden volno, takže bych mohla něco semka dát ;) Začínám natáčet hry na youtubko a během tohoto či dalšího týdne bych měla dát slendermana sanatorium, pokud to nějak přežiju :D No a co vy? jak se máte? i když je mi jasný, že mi semka nikdo nic nenapíše jako vždy ;) Tak se zase mějte, todle je jenom takový oznamovací článek o tom co se děje v mém životě atd. Tak čuste :)
free counters