Leden 2013

Vysvědčení :P

31. ledna 2013 v 20:09 | Terush |  My Diary
Tak co lidi, jak se máte? Ano, jak nečekaně se ozývám v den vysvědčení, ale to taky proto, že mám super pocit z dnešku. Sice to nebyl úplně den jak jsem si představovala, ale nakonec celkem pohoda. V den vysvědčení se učit, proč né, že? Naštěstí jenom němčina, kde jsme měli supl a čeština, která se nakonec přežila a pak nastal čas, na kterej jsem měla milion nervů a to byla "přehazovaná" aneb turnaj mezi 8.-9. třídami:D Prostě jsem nám to jenom nechtěla kazit, ale nakonec jsme skončili 2. hold 8.A. nás porazila, ale co už. Hlavně, že jsem si tak trochu zahrála a pak konečně přišlo to vysvědčení. Ze začátku jsme dostali časopisy do angličtiny, tak to byl každej "jakože co to?!" No a ještě jsme si museli vybojovat to, že si pro vysvědčení chceme chodit sami. Tak kdo by nechtěl zažít ten super pocit, když si jdete pro vysvědčení a pár lidí vám k tomu ještě tleská ... no super pocit náhodou ;) Ještě, když si jdete pro vysvědčení se samýma jedničkama - YES! Jsem za to šíleně ráda, jelikož samý jsem měla i v osmičce v 2. pololetí a ted, když to bylo jakoby to nejdůležitější vysvědčení tak jsem to dala opět na samý, i když to byla celkem dřina se furt učit. No a co vy, jak dopadlo vaše vysvědčení? :)
Nejhorší je, že pořád nevím kam na školu. Jako z větší části mám dáno prostě gympl, jenže tu druhou školu chci nějakou zaměřenou přímo. Ale prostě nevím kam. Jaká škola by mě bavila. Jako proč nejít na veterinu, jenže ta je u nás soukromá a tu mi rodiče prostě nezaplatí a tím pádem prostě všechny soukromý pro mě padly. Co by mě bavilo - no je toho dost, ale rozhodně žádná elektrotechnika či něco s potravinama, to asi né. Focení mě sice baví, jenže na takových školách se dělaly talentovky, který už byly no a na charbulce sice obor fotograf je, ale já prostě nevím jestli by to stálo za to. No uvidím, už nemám moc času na rozmýšlení :/ Tak se zatím mějte a čaute :)

S Kimem opět na poli

26. ledna 2013 v 12:29 | Terush |  Kim photoshoots
Tak zase po nějaké době přidávám fotky, kdy jsem byla s Kiminem venku. Ty fotky už mám vyfocený nějakou dobu, takže to nejsou úplně aktuální fotky, ale zase už jsou z tohoto roku někdy ze začátku ledna. Je možný, že teďka budou bývat hodně za články fotky, protože vždycky jednou za čas beru foťák na pole a fotím a baví mě to ;) Jinak škola už dobrý, jelikož se nám včera uzavíraly tak nějak už známky no a jak to vypadá tak budu mít opět samý 1! Páč jsem dala dějepis na 1 a z písemky z matiky jsem též dostala za 1 tak bych měla mít samý, což se mi teď v 9. třídě hodí. A co jsem se ještě divila, bylo to, že mám pouze 7 omluvených hodin a možná 9 podle toho jestli mi započítají ještě odpoledky a to jsem vždycky měla kolem 30-50 hodin a teď tady 7 tak jako fajnovo! :D Jde vidět jak do tý školy chodím ;D No a teďka zase ty fotky. Některý jsou povedený, ale nejvíc se mi líbí ta 10. fotka jak Kim hezky čučí což byla celkem momentka, jelikož jsem dala foťák před něho a on se zrovna kouknul a na tý poslední vidíte jak dopadly moje boty no :D Tak to je asi všechno no, jinak nejsou tam zdroje jako vždy jelikož se mi tam nechtějí psát ;)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ukousaná Shibaňa

21. ledna 2013 v 21:32 | Terush |  My Diary
Teď si asi říkáte proč zrovna shibaňa, ale to je taková přezdívka Kima. Vymyslela jsem to už před nějakou dobou jednoduše ze slov Shiba a pyraňa a tak nějak vzniklo Shibaňa :D Ale musím říct, že poslední dobou to k němu velice pasuje. Jelikož on má teď nějak ve zvyku, že když vrčí na psa, kterej ho jaksi hodně "naštve" tak, to nedopadne dobře. V neděli jsme byli venku a když jsme šli na pole, tak ke Kimovi přiběhl pes, který byl na volno a měl košík, no a jelikož Kim nemá rád ostatní psy většinou, tak začal vrčel no (ale byl na vodítku) a poslední dobou má ve zvyku to, že mě kousne do nohy...super. Nevím proč, nevím jak, ale to už je potřetí co to udělal a tentokrát mě rovnou kousl do obou noh ;) Ještě naschvál jsem ho odstrčila tak, aby mě nekousl, ale on vyloženě doběhl zamnou a vždycky vyskočí na obě nohy a jakoby se opře o mou nohu a vrčí a pak to dopadne tak, že mě kousne. Není to nic hroznýho to né, jen si prostě zaručil to, že když půjde semnou ven, tak bude mít koušík teda jenom někdy. Doufám, že jednou todle "vrčení a kousání" přestane a bude to normální hodnej pes, ale jak se o shibách říká, tak většinou nejsou hodný na ostatní psy a nebo se na ně musí z ostra, což si Kim taky u mě zaručil - jelikož mě dokáže velice rychle naštvat. No tak zase na oznámení, jelikož jsem tu zase večer a narychlo, protože přes den se musím učit a hlavně zítra na písemku z matiky a literatury, který píšem ve středu takže budu mít co dělat :/ Tak se zase mějte a čuste ;)

Plány jak to bude dál...

12. ledna 2013 v 16:51 | Terush |  My Diary

Vím, že už dlouho jsem se zase neozvala, ale znáte to. Je před vysvědčením a pro mě je todle nejdůležitější a proto nějak né jen, že nestíhám v týdnu sem něco přidat, ale moc nemám náladu na to chodit na blog. Je možný, že během tohoto víkendu semka dám ještě fotky Kima co mám nachystaný, ale jak říkám do konce 1. pololetí to tu nebude o moc lepší. Myslím si, že tak po přijímačkách tu budu vysedávat a přidávat sto pro :D Ale i do té doby čekejte pár ozamovacích článků a tak dále. Měla bych taky postupně začít měnit design a vůbec, vůbec se mi do toho nechce, jelikož vím, jak krásně jsem ho nastavila s obrovskýma číslama v nastavení, takže se bojím nastavovat další :D No doufám, že se jinak máte dobře a užíváte si ;) Tento první týden ve škole byl zároveň dobrej a blbej, jelikož to je nezvyk zase vstávat do školy a vážně včera jsem už byla tak unavená, že mi bylo až divný jak můžu být po prvním týdnu školy po prázdninách tak strašně unavená. Kimin se má taky dobře, pořád stejně zlobí, dělá bordel a tak normálka no :D Tak se zase mějte ;)

Fotky z Vánoc aneb Kim si rozbaluje dárečky

2. ledna 2013 v 22:04 | Terush |  Kim photos
Čaute, dneska tu mám pro vás konečně nějakej normálnější článek, než jenom moje deníčky a to Kimovy fotky jak si rozbaloval dárečky. Musím říct, že letos se mu to rozbalování nějak moc líbilo, protože hnedka tahal za ty mašličky a už by nejradši i snědl ten papír a potom, když jsem si je rozbalovala já tak mi chtěl vyloženě pomoc s rozbalováním. Jinak Kim dostal nový postroj a to proto, že on se věčně na tom obojku "škrtil" jak tahal nebo, když viděl nějakýho psa a chtěl si "hrát" (vrčet) nebo někoho pozdravit tak vždycky se tak na tom dávil no bylo to hrozný no :D a ještě nový vodítko 7 metrový hurá :D Takže ho většinou moc času venku nevídám, protože se zdržuje někde za mnou což mě šíleně štve a nebo přede mnou no :D No a na těch posledních fotkách je právě v tom postroji a takhle vždycky čumí vyloženě "do blba", protože se urazí, když dostane postroj a stojí na místě a blbě čumí :D A úplně na poslední fotce je, jak seděl před balkonovýma dveřma a čekal až mu je někdo otevře ;) PS.: Vše je foceno mobilem na rychlo, proto je to tak nekvalitní ;)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Štastný Nový rok trošku dopředu ;)

1. ledna 2013 v 0:00 | Terush |  My Diary
Tumblr_mfw2j4kuew1relv1go1_500_large
zdroj - weheartit.com
Jelikož nevím jestli budu večer na blogu, tak jsem to napsala už dopředu a přednastavila. Nechcu tady vypisovat úplně všechno, ale nečekejte jen štastný nový rok a čáu. Jsem prostě ráda, že za tu dobu co mám tento blog sem chodíte a doufám, že rádi a píšete komentáře a tak. Hrozně moc si toho vážím, protože jsem ještě nikdy neměla tak dlouho blog jako tento a nedosáhla jsem tak dobré návštěvnosti, i když sem moc nepřidávám. Vím, že po těch pár rocích co tu jsem už nepřidávám tolik o psech jako kdysi, ale je to tím, že já sama už nejsem takovej cvok jako tenkrát a čím jsem starší, tím míň mám náladu přidávat milion věcí o psech ;) Doufám, že ten další rok co bude tu ještě vydržím i přes to, že se budu muset už připravovat na přijímačky a bude všechno mnohem těžší než do teď. A i přesto jak teď vypadá titulní stránka blogu, že už se člověk jen tak dobře nezviditelní, tak jsem i přesto ráda, že se najde pár dobrých lidí, kteří se sem podívají :) Prostě vám chci tím popřát Šťastný Nový rok a vše kolem toho a hlavně jak se říká nezapomeňte vyjít tou správnou nohou ;D Tak se mějte a čaute :)

PS.: Překročili jsme celkovou návštěvnost 12000. Děkuju vám moc! :)
free counters