Prosinec 2012

Pronuděný prázdniny ;D

28. prosince 2012 v 22:37 | Terush |  My Diary

Tak co jak se máte? Pořád jsou prázdniny a pro mě je pořád doma nuda, možná až na včerejšek, kdy jsme s kamoškou šly fotit a pak jsem u ní ještě přespala ;D Jako mohla bych zase něco přidat ohledně psů, ale tak nějak se mi do toho nechce. Spíš zabijím den hraním her jako Slenderman, Amnesia, Minecraft no prostě zapařenec a nějak mi to nevadí, je to celkem sranda pořád se lekat :D Je možný, že během pár dní sem dám fotky ještě z Vánoc, kdy jsem byla s Kimem na tom volně přístupným cvičáku a pak mám ještě fotky z večera, kdy si rozbaloval svoje dárečky a tak no. Ale nebudu nic slibovat, protože né vždy mám zrovna náladu na blog, ale tak jako něco přidám do konce prázdnin ještě určitě :D Tak se zase mějte a čaute :)

Ryba je kámoš, né žrádlo, ale i tak má smůlu ;D

25. prosince 2012 v 12:09 | Terush |  My Diary

Tak a už je po všem. Nedá se říct úplně, ale takový to rozbalování dárků už je z velké části za námi. Ale tak jako bylo to super. Večeře jako vždy rybí polívka, bramborový salát a kapr i když se říká ryba je kámoš, né žrádlo hold tradice jsou tradice. A co pod stromečkem no můj nejdražší dárek byly letos Nike boty asi za 1990,- jelikož jsem si je vybírala tak vím kolik stály :D já jsem šílenej cvok na tenisky a i když je sníh tak nenosím jiný boty, což je divný, protože to teniskový šílenství mě popadlo teprve letos :D A pak další věci jako konečně černý rifle, mikina a pak ještě jednu dobrou knížku a pyžamo :D a Kim ten dostal něco na mlsání a pak nový 7metrový vodítko a postroj, protože věčně táhne a pak se na obojku škrtí a dělá ty divný zvuky tak aby se neřeklo dostal postroj a teď vypadá jako sněžný pes - je to fešák :D Je možný, že pak přidám některé fotky ze včerejška, když jsem byla ráno s Kimem venku, šli jsme na ten "cvičák" pro všechny a naštěstí tam nikdo nebyl tak jsem si s Kimikem zaběhala bez vodítka a bylo to super :) Tak doufám, že jste si Vánoce užili tak jako já i víc a klidně se pochlubte co jste dostali k Vánocům za dárečky ;)

Adventní kalendář 24.12.2012

24. prosince 2012 v 17:03 | Terush |  Projects
A je to tady! Jsou tu konečně ty Vánoce, na které každý z nás čekal. Asi po několika letech se u nás stalo, že jsou Vánoce se sněhem, i když zmrzlým sněhem. V každým případě dneska přidávám poslední článek, vím, že nebyla žádná párty, ale nechce se mi s tím moc dělat, když je mi jasný, že určitě někteří nechcou dneska trávit čas u počítače. Pro dnešek jsem tam dala vánoční fotku Kima s čepičkou. Těch 24 dnů jsem nějak se snažila přidávat ty kalendáře, i když vím, že né vždy jsem to dodržela, ale vzládla jsem to. Je to hrozný jak to utíká, jednu dobu si odpočítáváte měsíce, pak týdny a dny a dneska už můžeme odpočítávat pouze hodiny či minuty do večeře a dárků! A proto všem chci popřát Krásné Vánoce plné radosti a dárků, které jste si přáli a pamatujte Vánoce jsou jednou do roka a proto si je musíte užít! Tak se mějte a zase zítra. :)


4. Adventní neděle - soutěž

23. prosince 2012 v 22:36 | Terush |  Projects
Jelikož je dneska ta adventní neděle a nevím jestli zítra semka dám nějakou vánoční soutěž, tak mám pro vás jednu jednoduchou soutěž. Jedná se o to na jakej obrázek myslím. Možná někteří to znají z párty, ale teď je to tu né s dýněmi, ale s obrázkama psů. Ti co se trefí do správného čísla mají u mě diplomek :) Popřípadě napište už i s číslem co na diplom ať to pak nemusím zjišťovat ;)

1. 2. 3.

Můžete psát tak do 25. - 26. potom už udělám ty diplomky za všechny adventní soutěže co byly (2 soutěže :D). Tak se mějte zatím.

Adventní kalendář 23.12.2012

23. prosince 2012 v 22:27 | Terush |  Projects
A je to tady. Poslední adventní neděle je zde. Dneska jsem s mamkou konečně ozdobila stromek, je to nezvyk mít stříbrnobílý ozdoby. Kapr už je taky nachystán a tak nějak už nabíhá ta Vánoční atmosféra. Co se mi líbí, že venku dneska nádherně nasněžilo a teď jen můžu doufat ať to vydrží do zítřka, protože momentálně tu trochu prší, ale chtěla bych konečně bílé Vánoce. Tak pro dnešek jsem dala štěně rotvajlera :)


Adventní kalendář 22.12.2012

22. prosince 2012 v 22:39 | Terush |  Projects
Už jenom 2 dny a jsou tady Vánoce! Konečně jsem se zase dostala k photoshopu a "otevřela" další okénko. Už to vypadá hezky jak tam chybí tak málo okýnek. Dneska jsem se s mamkou dívala na stmívání 1.část rozbřesku a jak je ten konec jako je záběr na ty oči, tak jak je otevřela a ta hudba k tomu tak se Kim lekl o sto šest tak to bylo moc a začal štěkat :D Tak se mějte a dobrou ;)


Adventní kalendář 21.12.2012

21. prosince 2012 v 23:54 | Terush |  Projects
No takže dneska sem dám konečně bez zpoždění kalendář. Na dnešek jsem tam dala ospalýho pesana, néjen, že ten slibovanej konec světa nebyl, ale už není škola a i já jsem hrozně unavená. Takže se mějte hezky s pocitem, že konec světa byl jen kec jako vždy :D a Dobrou noc všem.


Nový vzhled blogu aneb můj názor, který musím napsat ;)

21. prosince 2012 v 16:42 | Terush |  Site

Možná jste si mohli všimnout, že blog změnil svou titulní stránku. Jako mě se to trochu líbí jako designově, je to povedený, ale jsou věci, které mi tu šíleně chybí. Nejsou to úplně důležité věci, ale je to něco co mě tu prostě chybí. Vždycky jsem měla ráda nejnovější články, nešlo mi to o abych si zviditelnila blog, ale díky tomudle sem taky někdy chodilo víc lidí než normálně a hlavně to bylo lepší, když byly párty či soutěže. Ale taky jsem díky tomudle našla plno dobrých článků a taky blogů, které sleduji do teď. Prostě teď už půjde asi o náhodu, když sem dojde hodně lidí a nebo když se dostanete jako blog dne tak to je taky možnost, ale jinak mě to celkem mrzí, protože to bylo snad to první co jsem hledala a nenašla. A další mi chybí statistiky jako kdo co okomentoval. Je jasný, že se můžu podívat na ten článek na blogu, ale když někdo přidá více článků v jeden den tak pak to prostě nestíhá pořád sledovat a nebo jsou lidi co komentují staré články a díky tomudel, že to tady není tak to bohužel neuvidím. Co jsem četla na blogu blog.cz tak moc lidí s tímto nebylo spokojeno a komentáře mluvili hlavně za vše. Co jsem četla tak většině chybělo právě to co mě teď :( No uvidíme třeba to díky tomudle půjde k lepšímu a nebo naopak, ale hlavně to není konec, takže je možné že se to zlepší a nebo si zvyknem ;)

Adventní kalendář 20.12.2012

20. prosince 2012 v 19:00 | Terush |  Projects
Tak a konečně dnešní kalendář, chtělo by to asi potlesk, že jsem dneska dala opět kalendář na dnešek :D Jelikož jsou to už jenom krásné 4 dny do Vánoc, tak jsem tam dala vánočního huskyho. Je nádherný mít ten pocit, že se na zítřek nemusím do školy učit, když je ta besídka a co je nejlepší je to, že tento týden se většina lidí už na školu vykašlala a nešli tam a jako zázrakem všici v pátek dojdou ... beztak, pro dárky :D Dneska nás bylo hezkých 14 lidí ze 23 takže 9 chybělo a taky ty hodiny byly už mírnější a spíše odpočinkující :) Jinak dneska je hezký datum 20.12.2012 :)


Adventní kalendář 19.12.2012

20. prosince 2012 v 18:51 | Terush |  Projects
Na 19. jsem tam dala opět labradora, ale je to strašně krásná fotka :) Je sranda snažit se psát bez toho abych se podívala na klávesnici a docela dost mě to i baví, aspoň vidím jaký jsem závislák, že píšu i bez toho abych se podívala na písmenka :D


Adventní kalendář 18.12.2012

20. prosince 2012 v 18:48 | Terush |  Projects
Už mě to nebaví :D Ale ještě pár článků s kalendářema a pak bude konec, takže zas najednu stranu strašit tady s tím jednou do roka nikoho nezabije...teda doufám :P Na úterý jsem vybrala labradora.


Adventní kalendář 17.12.2012

20. prosince 2012 v 18:43 | Terush |  Projects
Opět další den a opět další okénko s další rasou. Já vím zase jsem zapomněla, ale asi se nestane, že bych jednou nezapomněla no :D Tak a v pondělí to bylo přesně týden do Vánoc ;)


Adventní kalendář 16.12.2012

20. prosince 2012 v 18:40 | Terush |  Projects
Opět další kalendář. Tentokrát na 16. prosince, což je pro mě trošku vzpomínající den. Zrovna tento den mi před dvouma rokama umřel šarpej Baronek, i když jsme ho neměli zrovna nejdéle doma (cca 3 měsíce) asi 2 roky jsem ho už znala takže i tak to byl pro mě šok. Takže jsem tak trochu zavzpomínala, ale jelikož jsem nenašla nikde fotky tak jsem na 16. dala jiného pejska, ale je možný, že se tam objeví i on :)


Adventní kalendář 15.12.2012

20. prosince 2012 v 18:15 | Terush |  Projects
Konečně jsem se dostala k noťasu i s funkční myší a to znamená, že jsem se vrhla na kalendáře. Takže čekejte asi 6 článků s kalendářema :D No takže tu mám kalendář za sobotu a to jsem si myslela, že bylo 14. a ono 15. a proto jsem jak si dala o jeden kalendář tenkrát méně :)


Ohledně blogu.

20. prosince 2012 v 15:10 | Terush |  Site
Jelikož tu poslední dobou moc nejsem, spíše vůbec ne, chci se vám tím omluvit, ale jak víte, tak mi nejel zrovna moc dobře internet. Od včerejška však už jede a jediný na co čekám jsou baterky do myši, protože nemám nervy na to pohybovat se po tom obdelníku na noťasu :D Teď jsem momentálně na počítačích ve škole, ale dneska bych se měla už dostat na blog i doma ;) Takže čekejte plnou várku adventních kalendářů a taky další články. Jelikož už se zítra neučíme jen máme besídku a domů jdu už ve po 4. hodině tak se začnu trošku více věnovat blogu i dneska, protože se nemusím na nic už zítra učit což je střašně krásný pocit. Tak se mějte a je možný, že na včere se dostanu na blog a budu se tady věnovat článkům :)

Jinak jsem tak přemýšlela co vymyslet na vánoční prázdniny a nevím jestli dělat nějaký párty to ještě uvidím. V neděli na 4. adventní neděli sem dám nějaké soutěže a dám sem všechny diplomky za soutěže, které bývaly na advent. neděle :)
free counters