Listopad 2012

Shrnutí po x době :)

23. listopadu 2012 v 22:39 | Terush |  My Diary
Ne nemůžu z toho :'D

Taková blbůstka a já se z toho směju fakt to je asi nejhorší kombinace mít dobrou náladu a toto do toho a pak se tady směju jak bůhví co :D Škola celkem ujde, dneska jsme byli na veletrhu škol a no mám 3 letáčky ohledně veterinárních středních škol a pak gymply tak uvidím, které dvě školy pak vyhrajou, ale asi gympl a pak se uvidí. Kim se má určitě taky dobře, teď zřejmě spí :D Asi začnu chystat pomalu zimní/vánoční design ať tady proběhne zas nějaká ta změna. Chcu Kimouša naučit usmívat se, pokud jste viděli video s usmívající Shibou (Je i zde na blogu) tak víte o čem mluvím je to tak roztomilý :') Sice už máme čtvrtletní známky uzavřený, až na dějepis kde mám 1-2 mám opět jedničky, ale i přesto teď toho je dost, dělání prezentace do chemie z čeho mám fakt nervy, protože to máme pak přednášek před třídou, pak do volby povolání mluvit o škole, kterou jsme si vybrali, zkoušení a furt něco. Už aby byly prázdniny zase :D

PS.: Co si myslíte o Sluchátkách Beats by Dr.Dre Solo HD jsou dobrý? protože přemýšlím o nich jako vánoční dárek, akorát je to jak si drahý a jestli má cenu si je kupovat i když většinou čtu že jsou dobrý :) Já jsem člověk, který si na sluchátka fakt potrpí, poslouchám skoro furt, když jdu do školy či dom (což je cca 5 minut), na noc a doma jen tak nebo když někam jedem prostě můj malej iPodek mám všude :D Sice jsou drahý a můj dárek musí být bohužel levnější, ale když bych něco dala mamce ať to prodá na aukru tak by se mohl můj vánoční dárek třeba zdražit a nemusela bych si vybírat pouze do 2000 - 3000,- :) Jen se chci zeptat jestli s něma má třeba někdo zkušenost, jestli jsou dobrý a jestli za tu cenu vážně stojí :)

Omlouvám se za nepřítomnost!

17. listopadu 2012 v 12:09 | Terush |  My Diary
Ano, vím že sem moc nechodím, ale tento týden vážně nebyl čas. Néjen, že jsem se musela učit na písemky, ale taky včera byla ve škole další Noc bez drog. Jo jako poslední NBD byla suprová a užila jsem si ji. Ty ceny za tu párty snad stihnu udělat během víkendu, jenže prostě nejhorší je, že já prostě nemám náladu na přidávání a tak, už to není tak jako tady minulý rok kdy jsem dala 561 článků a teď tady v listopadu mám teprv 148, prostě už to není to co kdysi. Snad to někdy stihnu a kdyžtak se zase někdy ozvu. Tak se mějte :)

free counters