Říjen 2012

Šťastnýho Halloweena

31. října 2012 v 22:09 | Terush |  Site
Tak vám všem přeji hezkýho Halloweena. Vím, že píšu už pozdě, ale pořád Halloween je :) Co mě mrzí je to, že se v Česku zrovna Halloween moc neslaví než třeba v Americe. Ale i přesto vám i vašim domácím mazlíčkům přeji hezkýho Halloweena a ať u vás nestraší :D Já už Kima navlíkla do prostěradla jako je na blendu nahoře no jenže už si to dokáže rychle sundat tak nic no, ale nevadí hlavně že jsem ho nachvilku do toho dostala :) Tak se mějte a papa

Vyhodnocení HP

30. října 2012 v 17:11 | Terush |  Párty 2012
Tak mám tu pro vás vyhodnocení z párty, která tu byla v neděli :) Pár lidí se zúčastnilo této párty což jsem ráda a děkuju, protože aspoň vím, že i s těmi párt lidmi tu párty nedělám jen tak zbytečně. Tak tady máte vyhodnocení kdo má kolik bodů a co dostanete za cenky.

PS: Jinak prosím napište si do komentářů co chcete na vaše získané ceny abych věděla na jaký téma je udělat.

Christmastka - 10+15+15+17 = 57 Bodů
Fík - 1+12+15+5 = 33 Bodů
Pízes! - 25
Jesse ツ - 7
Corinne - 5
Elleen - 3
Lola BlauGrrana - 1
Naomi (나오미) - 1
Lady-Parrot - 1

Ti co mají 1-10 bodů tak dostanou diplom :)
Ostatní do 30 bodů dostanou diplom a sadu avatarů (4 avatary)
Potom do 50 bodů diplom, sadu avatarů a blend
A nad 50 bodů diplom, sadu avatarů, blend a nápis :)

Takže vyhodnocení máte asi si každý dokážete přečíst co máte za cenky a jediný co potřebuju je abyste mi napsali do komentářů co chcete na ceny abych veděla! :)

HP Nejvtipnější komentář

28. října 2012 v 17:59 | Terush |  Párty 2012
Tak a je tu poslední soutěž. Jedná se oto, že vám semka dám jeden obrázek psa a nejlepší kdo napíše nejvtipnější komentář co si pes asi myslí vyhrává. Je to opět na 3 místa a ostatní :)

PS: Jinak můžete vyplňovat soutěže až do středy, kdy ukončím přidávání komentářů a napíšu kdo se jak umístil. Zatím se zúčastnilo celkem málo lidí a proto máte ještě šanci mít co nejvíce bodů :)


Tákže co si asi myslí tento pesan? :D Stačí napsat klidně to první co vás napadne jde jen o vtip :)

HP O jaké rase mluvím

28. října 2012 v 17:39 | Terush |  Párty 2012
Další soutěž už je trošku náročnější. Jedná se o to, že budu psát informace o nějaké rase a vy musíte zjistit o jakou se jedná. Nebojte nic těžkýho to není :)

1. Je to malý, dlouhý pejsek, který má malý nožky a je většinou ve hnědé barvě. Hodně oblíbený pro myslivce.
2. Velice oblíbený pes, hodně malý pejsek a patří mezi nejmenší, používají ho hodně lidí jako módní doplněk i v hodně rekla mách se může objevit a má uši nahoru :)
3.Velice chytrý pes, který může mít 3 zbarvení, používáho hodně lidí kteří mají nějaký problém a je to dobrý vodící pes, velice oblíbené plemeno které miluje vodu :)

Blend - Autumn

28. října 2012 v 17:19 | Terush |  psí blendy
Teď trošku odpočinek od soutěží a přidávám semka ještě jeden blend, který jsem stihla před začátkem párty udělat. Tu fotku až na ten nápis mám danou jako tapetu, ale ve větším :) Je to s fotkou, kterou jsem fotila dneska na poli a mezi listím :) Snad se líbí :)


HP Na jaké číslo dýně myslím

28. října 2012 v 17:09 | Terush |  Párty 2012
Tak další soutěž je o tom na jakou dýni myslím. Máte tu 4 a já si jednu už určila takže to nějak měnit nebudu. Body dostanou jen ti co uhodnou správné číslo :) Dýně jsou ze stránky icongal.com :)

1.Pumpkin smích jack o lantern halloween 2.Halloween jack o lantern pumpkin úsměv 3.Wink halloween jack o lantern dýně 4.Pumpkin hysterický jack o lantern halloween


HP Rychlovka 0.1

28. října 2012 v 16:49 | Terush |  Párty 2012
Další je tu rychlovka, takže si nachystejte prsty na klávesnici a můžete začít psát. Jde vždy o to že vám zadám text a vy ho musíte napsat správně takže když napíšu s malými písmeny tak ho napíšete s malými písmeny. Jinak to beru jen za půl bodu :)

Dnešní rychlovka má větu, kterou napíšete malými písmeny a bez teček, které jsou mezitím :)

HP Bleskovka 0.1

28. října 2012 v 16:29 | Terush |  Párty 2012
Tak začíná halloweenský program. Jako vždy začínáme bleskovkou :) Tato párty bude na body takže kdo bude rychlejší má více bodů. Nakonci sečtu body a napíšu vám na blog ohledně toho co na ceny :)

1. Máš rád/a Halloween?
2. Vím, že se v ČR moc neslaví, ale slavíš ho nějak? :)
3. Máš doma nějaké zvířátko?
4. Je u vás sníh?
5. Už se těšíš na Vánoce?
Jaro x Léto
Podzim x Zima
Twitter x Instagram
PC x Televize
Pes x Kočka

Halloweenská párty dnes? :)

28. října 2012 v 15:49 | Terush |  Site
Tak mě napadlo, když mám celkem dost času jestli neudělám tu párty už dnes. Je pravda, že to bude spíš jenom pár soutěží a čím dřív ji udělám tím dřív možná budete mít cenky :) Začalo by to asi kolem 16:00/16:30 nějak v tomto čase a bylo by to po deseti minutkách další soutěž. Byla bych ráda když někdo dojde. Jinak soutěže se budou týkat hodně psů jelikož je to blog o psech a tak proto abyste se nedivili, že tady není nic jinýho. Ale ěnco jako bleskovky jsou dobrý ty nejsou jen o psech :)

Podzimní fotky Kima

28. října 2012 v 15:19 | Terush |  Kim photoshoots
No a poslední fotky jsou fotky ze dneška, když jsme šla s Kimem ven na procházku. Musím říct, že to byla velice zajímavá procházka jelikož je to tady skoro všude rozkopaný tak se těžko dostanu s Kimem na pole no a tak jsme to vzali trošku blátivou cestou, moje boty chvilkama byly tak těžký když jsem šlaba s tím blatem a to jsem měla tenisky no :D Ale pak jsme se dostali na trávu a hnedka to bylo lepší, aspoň k něčemu je tráva dobrá hezky jsem si ty boty očistila o trávu. Ještě nás jeden pán upozorňoval ať tam nechodíme, že je to tam samý blato no ale i tak jsme to zvládli ;) No a pak přišlo focení. Něco málo je na poli, ale tam nebylo moc podzimní atmosféry jen ty oranžový co si na začátku a pak jsme šli dál a kousek od jednoho cvičáku jsou hezký stromy a tam bylo plno listí, takže Kim byl v ráji. Tam jsem mu spíš házela listí a snažila se něco vyfotit jako "akční fotku" ale něco málo mám. Tak tady jsou :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kim s brýlemi

28. října 2012 v 15:09 | Terush |  Kim photoshoots
Jak jsem slibovala mám tu pro vás pár fotek. Tydle ještě nejsou z dnešního dne, ale ještě nějak před létem focený. Takhle to vypadá, když nemáme s Kimem co dělat a tak vezmu foťák a jdu ho fotit. Nevím proč, ale někdy je jako strašně fotogenickej pes. Dala jsem mu moje brýle a Kimouš no někdy vydržel, ale jinak to pro něj byla dost dobrá kousací hračka :D Kimouš není žádnej chudák, že jsem mu dala ty brýle jinak by si ty brýle jen tak nenechal dát :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nedělní nálada aneb co se ještě bude

28. října 2012 v 11:30 | Terush |  My Diary

Tumblr_mcbsmz0pwc1qzwk3bo1_500_large
Photo from weheartit.com
Co dnes? Něco málo jsem opět přidala. Přemýšlím nad tou párty, která zřejmě bude příští víkend. Zachvilku půjdu s Kimem ven tak možná půjdu fotit nějaký podzimní fotky s Kimem :) Něco jako je ta úvodní fotka nahoře. Tak nějak jsem se opět dostala do toho blogování zde na Love-for-dogs. Ostatní blogy nějak nevedu a prostě jak vždy říkám todle je můj hlavní blog, který jen tak nezruším. Čekejte kolem odpoledne možná ty fotky Kima a pak možná něco málo ještě přidám :) Užívejte si neděli zítra zase pondělí achjo :/ Jinak děkuju, že se ta návštěvnost trošku obnovuje a stoupá dneska jsem chytla hezký číslo jako celkem a to 11211 :)

Psí úsměvy :)

28. října 2012 v 10:39 | Terush |  videos
Nedávno jsem našla na youtubep úžasný videa, kde se psíci usmívají. Tak jsem jich pár dávám abyste se na ně podívali. Je to vážně úžasný, jen to naučit Kima a jsem spokojená :D


Tady jsem našla jedno super video. Ten pesan se celou dobu "Směje" :D

Blend - Halloween is here!

27. října 2012 v 22:18 | Terush |  psí blendy
Blend by Terush.
Tak když už jsem dneska přidala ty Kimovy fotky, tak jsem s nima udělala už i blend. Jsou tam dvě, ale ta jedna tam nejde moc vidět. Jinak tu párty udělám ais příští víkend, protože ještě zítra toho musím celkem dost udělat do školy. Tak to bude taková opožděná párty no :D Tak já zase valím mějte se :)

Senior se ohnal po volně pobíhajícím psovi, majitel psa muže brutálně zkopal

27. října 2012 v 18:42 | Terush |  Psí zprávy
Se zlou se potázal v pondělí večer v Olomouci osmasedmdesátiletý muž poté, co se svou holí ohnal po volně pobíhajícím psovi. Jeho majitel jej ztloukl tak, že jej záchranka musela převézt do nemocnice. Útočník z místa utekl.

Ilustrační foto

Incident se stal kolem půl osmé večer na chodníku před panelovým domem na ulici Werichova. "Osmasedmdesátiletý muž se ohnal svojí holí po volně pobíhajícím psovi bez náhubku. Majitel psa zareagoval na chování seniora tak, že ho fyzicky napadl," řekla Právu v úterý olomoucká policejní mluvčí Marie Štrbáková. Rasu psa mluvčí nesdělila. Pejskař podle ní důchodce udeřil sevřenou pěstí do levé strany obličeje a následně dvakrát kopl nohou do oblasti břicha a hrudníku, následkem čehož upadl senior na zem.
free counters