Září 2012

2. rok tohoto blogu :)

28. září 2012 v 21:40 | Terush |  Site
Božínku, už jsem zapomněla na to že můj blog měl tento rok 22.9. 2. rok online. Jsem za to šíleně ráda, ale štve mě, že jsem na to totálně zapomněla, ale hlavně že píšu ještě tento měsíc. No co k tomu říct, jsem ráda, že tento blog vydržel 2 roky i když tento rok to trochu flákám s tím přidáváním, ale musím to nějak napravit. Jak víte tak mám i druhý blog a tam se ozvu taky do nějaký doby takže to není jen tady. Budu dělat určitě i nějakou grafiku sem to se nebojte. Prostě děkuji všem jak affskám tak i těm co sem chodí, že se tu vrací a píšou komentáře :) Děkuju všem i za tu úžasnou návštěvnost kterou za 2 roky tento blog nachytal :)

Chata 8. - 9.9.2012

15. září 2012 v 11:52 | Terush |  My Diary
No a další fotečky, tentokrát je to z chaty, krerou jsme si na víkend pronajali takže jsme tam hezky vzali i Kimouša. Konečně nějaký fotky i Kima, ale myslím, že je pořád stejný :D Bylo to tam fajn bazén i když studenej vlezly jsme tam s mamkou a Kimouš se zase musel umýt šamponem, ale jelikož lítal páč tam byla zahrada tak to bylo dobrý. Moje nejoblíbenější místo byla taková ta krytá houpačka co jde vidět za tím stolem, tam jsem byla skoro furt vždy jsem donesla noťas čumím na filmy a když se vybil tak šel na nabíječku a já si tam lehla a odpočívala :) Tak se můžete mrknout :) Opět tam nejsou zdroje :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chorvatsko 8. - 17.8.2012

15. září 2012 v 11:43 | Terush |  My Diary
Vím, že už je tady o měsíc později, ale abych něco přidala dávám semka pír fotek z dovolené v Chorvatsku, kde jsme byli na takovým ostrově no poloostrově Murter. Nebudu to tady vypisovat do detailů jaký to tam bylo. Je jasný, že úžasný a že bych se tam nejradši vrátila zpět, ale hold smůla. Sluníčko tam bylo super, moře no někdy studený a někdy akorát, ale ten písek v něm byl suprovej. Takový vrstvy jako vlnky a potom se tak úžasně chodilo že to mě vždycky do toho moře dostalo :D Jen mi dělaly problém hloubky já jsem typ co zrovna nemá rád hluboký moře kde nejde vidět na dno páč díky filmům se žralokama jsem taková, ale naštěstí to bylo dobrý takže jsem i slehátkem byla v hloubce a pak jsme s mamkou plavaly s lehátkem až k bojkám což bylo snad porpvé co jsem se dostala k bojkám :) Měli tam i nějakou novou fantu ona není modrá to ta flaška, ale normálně je taková do bíla, ale je dobrá :) No tak tady jsou fotky, jsem tak líná, že se mě tam ty zdroje nechcou dávat takže stejěn na co by vám byly ty fotky tak se můžete mrknout :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Už to začíná...SCHOOL!

5. září 2012 v 20:52 | Terush |  My Diary
Takže se znovu ozývám po nějaké době :) Škola už zase začala takže moje aktivita bude no možná tak stejná jako předtím. Víte nemám náladu na blog, teďka stresování kvůli škole abych si zase začala na všechno vzpomínat a znova se učit a učit. Řekla jsem si, že 9. třídu chci projít prostě v pohodě bez žádnýho stresování ohledně známek a učení to pro mě znamená učení se na hodiny předem. No bude to těžký a to ještě nevím na jakou půjdu školu takže uvidím no. Dnešek byl zajímavej třetí den ve škole a už mám jedna do češtiny no zajímavé :D Takový úvodní hodiny no, akorát jsem zase byla vyvolaná ve fyzice což my VÁŽNĚ chybělo no a pak jako ať vyvolám nějakýho kluka co se mi líbí nebo pak zase kamaráda a já furt nevěděla koho ne a tak jsem vyvolala jednoho kluka a konec no, ale to vyvolávání ve fyzice my vážně chybelo :D No tak se snad někdy dostanu zase ke psům tak se měnjte čůs :)

ROZHODNUTO!

2. září 2012 v 1:10 | Terush |  Site
Tak a je to rozhodnuto. Pro někoho možná dobrá zpráva pro někoho zase ne. No jelikož už jsem nechtěla čekat dlouho tak to bylo stejně 2:1 takže vyhrála možnost ta, že zde budou jen psy, tudíž grafika jen se psy. No a tak jsem založila druhý blog o grafice. Teď jsem si šíleně oblíbila photoshop, takže se nedivte, že mě to prostě nedalo. Už asi od pátku dělám design jen tak zkušební a pak jsem si řekla, že by to mohl být už ten na ten novej blog. Jo, ten design jsem dělala snad víc jak 6 hodin a s tím, že když jsem ho dělala porpvé tak se mi co si objevilo jako ano ne a bla bla bla a já dala ne a pak najednou mi zmizne celej photoshop i s tím designem, no prostě jsem to vypla takže super no a to ten design byl tak se čtvrtky hotový. Tak jsem začala od znova a jo musím říct, že už je hotovej a i nastavenej, ale ta práce s ním to bylo. Co se přiznám, že takovej úžasnej design a ještě se Sel jako je tam jsem snad udělala poprvé a mám z něj šíleně dobrý pocit, protože jsem ráda, že na graficky blog se mi povedl takový design aspoň to jen tak neodradí návštěvníky :) No a udělala jsem i tuto i konky na tento blog takže se mi taky dost líbí nejen, že měním styl normálně ale dokonce i ve photoshopu a to se mi líbí. Je tam napsaný LFD tak to snad pochopíte, že to je love-for-dogs :) No pokud už marně čekáte na ten odkaz na druhý blog stačí kliknout na tu ikonku a nebo si do vyhledavače napsat iheart-of-graphic. Napsala jsem nějakej název blogu prostě jsem už nevěděla co tak aspoń toto :) Tak se mějte a papa :)

Potřebuji váš názor pro budoucnost blogu...

1. září 2012 v 18:20 | Terush |  Site
Photo by weheartit.
Jde mi o to, že potřebuju vědět jak bude pokračovat tento blog. V nedávným článku jsme psala o tom, že se rozmýšlím nad grafikou, která by tu byla a která ne. A proto potřebuju vědět názor přímo od vás. Prostě jde o to, že teď mám hodně náladu na grafiku a tak dělám různou grafiku od avatarů až po designy, ale né vše se psy, ale i s celebritami. Napadlo mě právě, že se zeptám vás jak by to tu mělo do budoucna probíhat:

1. Bude tu grafika jen se psy
+ Bude tento blog jen o psech a o ničem jiném, tudíž se udrží téma o kterém byl a je blog dosud.
- Je možné, že by tu bylo méně článků (tak jako teď)

2. Bude tu i ostatní grafika
+ Bude tu více článků, ale s grafikou
- Bohužel by bylo možné, že by bylo méně článků o psech

Je to jenom na vás, jde mi o to, že pokud by zvítězila první možnost udělala bych si druhej blog o grafice, ale nemůžu říct jak by to bylo tu, ale někteří už mě znají, že když napíšu, že mám druhej blog stejně moc dlouho nevydrží tím pádem by tento blog nebyl ohrožen ohledně smazání. A kdyby druhá možnost tak by tu teda přibyla ta grafika.

Můj názor: No je možný, že bych udělala asi ten druhý blog, protože zase nechci nějak ničit to, že tento blog je prostě jenom o psech no a deníčku který tu opčes píšu. Ale právě se ptám vás co je pro vás lepší. Chci vědet váš názor já jsem tak na 70% přesvědčena o tom druhým blogu, ale jen chci vědět váš názor. Stačí jenom kliknout dole v anketě :)
free counters