Srpen 2012

Kdo uvázal nemocného psa u skládky, aby zemřel? Hledáme ho!

31. srpna 2012 v 12:35 | Terush |  Psí zprávy
Čistokrevný aljašský malamut dostal rakovinu a svému pánovi se stal zřejmě přítěží. Tak se psa zbavil. Přivázal ho u skládky a nechal ho napospas osudu. Přes veškerou snahu se psa ochráncům zvířat nepodařilo zachránit. Chebská policie případ vyšetřuje pro podezření z týrání zvířat.


I když svému pánovi dával lásku a věrně ho provázel při procházkách, aljašský malamut se od něj pomoci v jeho nejtěžších chvílích nedočkal. Jeho bývalý pán by ho nechal pojít na skládce u Chebu mezi odpadky. reklama Zuboženého čistokrevného psa však našla hodná žena, která přivolala policii a ta ho převezla do útulku. Na jeho trápení byl žalostný pohled, z nádorů mu tekla krev. Věk psa odhadli ochránci zvířat na 6 až 7 let.

V útulku věřili, že se psa podaří zachránit, ale ten byl doslova prolezlý rakovinou, že veterinář ukončil jeho trápení injekcí. Provozovatelka podala na jeho dosud neznámého majitele trestní oznámení. "Nechápu, jak takový člověk může vůbec odejít a dál žít s klidným svědomím," zdůvodnila podání oznámení provozovatelka chebského útulku Marie Lokingová. Podle policejní mluvčí Kateřiny Böhmové se již policie případem začala zabývat. Majitel psa se bude zodpovídat z týrání zvířat. ZDROJ - Tn.nova.cz

Pes s ježčí tváří - do tlamy schytal 500 ostnů od dikobraza

31. srpna 2012 v 10:40 | Terush |  Psí zprávy
Belle Mae, tříleté fence buldoka, se minulou neděli pořádně vymstila zvědavost. Na dvorku u domu v Blanchardu v americké Oklahomě se potkala s dikobrazem. Ze setkání vyvázla tak špatně, že si na něj bude zřejmě pamatovat celý život. Dikobraz jí do tlamy zasadil neuvěřitelných 500 ostnů.


Podle majitelů, Jerryho a Allison Noleových, si Bella spolu s dalšími dvěma psy hrála u rybníčku na dvorku za jejich domem. Z něj se ovšem v tutéž chvíli pil i dikobraz. Vzhledem k tomu, že se k němu Bella přiblížila až moc blízko, začal se bránit a dal zvědavé fence co pro to. "Bylo to příšerné," řekla televizi News 9 Allison Noleová. "Zvířata bereme jako děti, když vidíte, že trpí, nechcete si ani představovat, jakou bolest musí cítit. Dotklo se to celé naší rodiny."

Fenku okamžitě ošetřili na nedaleké veterinární klinice, musela podstoupit operaci, při níž jí odstranili více než 500 ostnů z oblasti tlamy, očí a tlapek. Od čtvrtka je už fenka v domácím ošetřování, pravidelně ale musí docházet na veterinární kliniku, protože několik ostnů podle lékařů pravděpodobně stále zůstává v jejím těle a hrozí jí infekce.

Nápisy - DOGS 0.1

30. srpna 2012 v 21:23 | Terush |  psí obrázky
Tak opět jsem tvořila, tentokrát ale nápisy. Dneska jsem viděla na blogu o grafice ale nevím jakým nápisy tak jsem si řekla, že bych mohla zkusit nápis DOGS a obrázek do toho. Jsou to takový teplejší barvy, ale snad je využijete :)


- Nemaž zdroj s nápisů!

Oznámení...

30. srpna 2012 v 20:27 | Terush |  My Diary

Tak se zase ozývám po nějaký době no po pár dnech. Snad si užíváte ještě posledních dnů prázdnin více než já, snažím se dostat ven, ale moc kamarádů taky nemám nebo spíš si s něma nemám o čem povídat, takže to není jednoduchý. V každým případě jsem se vrhla zase na články. Něco málo jsem přednastavila ještě na zítřek abych tu přidala ještě pár článků. Ale musím uznat, že jsem si prázdniny užila, nejen mořem, ale i styl jsem tak trošku změnila takže mám takovej dobrej pocit z toho. No a stal se ze mě Belieber no takže taky dobrá zpráva pro hatery :'D No nic konečně mám svůj photoshop tak se začínám trošku zase probouzet a zkouším nějaký věci tak je možný, že něco i z grafiky přibyde :)

Jinak přemýšlím o tom, že bych sem přidala nejen psí grafiku, ale grafiku jako ostatních celebrit. Buď, že bych to přidala sem a to by znamenalo možná i více článků, ale zase nechci nějak ničit ty psy. Takže přemýšlím, že buď tu grafiku dám sem a nebo udělám druhý blog zaměřený jen na grafiku a možná můj deníček, ale ten je i zde takže to je jedno. Tak se chci zeptat vás jak to mám udělat - přivítali byste zde i jinou grafiku (celebrity) a nebo tu chcete mít jenom psy?

Snímek, který dojal internet: Nemocný pes v objetí pána

30. srpna 2012 v 20:15 | Terush |  Zajímavosti
Nemocný pes a jeho pán dojímají svět

Washington - Ten snímek neobsahuje žádný vtip a ani kousek nahého těla. A přesto se stal "hitem" sociálních sítí, jedním z nejdiskutovanějších a nejsdílenějších příspěvků. Vzbuzuje emoce. Dojímá. Zachycuje muže, který stojí až po ramena v jezeře Superior, a jeho starého psa. A zatímco muž psa přidržuje nad hladinou, pes, naprosto důvěřující svému pánovi, zjevně usnul - hloubka nehloubka. Internetový list The HuffingtonPost se vydal po stopách jejich příběhu. Přes agenturu Stonehouse, která snímek pořídila a zveřejnila, našel Johna Ungera ze státu Wisconsin i jeho psa Schoepa. Již devatenáctiletý psík, pojmenovaný po slavné místní zmrzlině, je pro svého pána vším. Vychoval ho od štěněte, společně spolu stárli. Pak začal mít Schoep zdravotní problémy, špatně chodil, špatně spal a veterinář diagnostikoval artritidu. John Unger hledal, jak svému parťákovi pomoci. A našel vodu.

Zjistil, že psovi, podobně jako lidem, dělá dobře, když je voda nadnáší. "Jakmile začali v jezeře praktikovat tyhle lázně, přestal mít Schoep potíže se spaním. Vztlak vody zklidňuje jeho artritidou postižené kosti. Jezero Superior je teď prohřáté, takže teplota vody je perfektní," popsala fotografka Hannah Stonehouse Hudsonová momenty, kdy dvojici snímala. "Tato fotografie vznikla při našem posledním 'sezení'. Není na ní nic nahraného, nic zinscenovaného. Nenávidím nakamuflované fotky. Pravda je taková, že John Schoepa miluje. A Schoep mu důvěřuje natolik, že ve vodě opravdu usne," napsala na svém Facebooku. zdroj - aktualne.centrum.cz

Avatars - summer dogs

27. srpna 2012 v 21:30 | Terush |  psí avatary

Tak šíleně jsem ráda, že už konečně mám ten photoshop tak jsem udělala ještě pár avatarů. Ty první se mi líbí no teda hlavně ten první a ty poslední dva jsou takový obyčejný :)

Copy only with source or copy icon

Signatur - summertime with dogs

27. srpna 2012 v 20:40 | Terush |  psí signatury

Konečně jsem něco z toho photoshopu vyplodila. Musím si teď všechno stáhnout zase zpět a zorganizovat si to tady. No doufám, že se líbí signatur. Vím, že už končí prázdniny a pomalu i léto, ale ty fotky se mi líbily a pak jsem na to naplácala jakýsi náhodný obrázky co jsem našla no a celkem se mi to líbí :)

Copy only with source or copy icon!

Náročný den :/

27. srpna 2012 v 17:26 | Terush |  My Diary
Je sice milý, že mám zoět noťas, ale dostat ho zpět s místo windows 7 tak XP to by člověka nejradši jeblo. Na počítači rodičů je XP a tak jsem se těšila na tu suprovou 7 a najednou nic. Photoshop musím znova instalovat, ale obrázky a něco málo mi tady ještě zústalo, no myslela jsem, že mě šlehne, když jsem to zjistila, jelikož jsem asi před hoďkou a něco seděla na křesle u zubaře, který mi trhal dospěláckou 5 a jako no jelikož mi nevyrostla úplně tak i s injekcí mě to bolelo a to fest. Bože jak já ještě si říkala, že to bude lepší než očkování no a přitom to bylo i horší. No teď se nějak vzpamatovávat se vším a doufám, že ta 7 se mi vrátí, protože na noťasu je XP jak za trest fakt. No pokusím se něco udělat s tím photoshopem a možná něco málo udělám tak se mějte...

I'm back!

18. srpna 2012 v 11:30 | Terush |  My Diary
*Signatur by me*
Tak už jsem opět zde. V Chorvatsku bylo přímo úžasně, jak bych se tam nejradši vrátila zpět, ale bohužel. Teplo bylo každý den akorát to moře jak kdy spíš hodně ze začátku studený, ale pak už to bylo lepší a lepší. Kim byl u jedný paní na hlídání je to takový hotel pro psy, akorát musí vždy sám když má výběh, protože jako každá Shiba nemá moc rád ostatní psy. Takže ten se tam měl taky hezky :) Z Chorvatska mám dobrý i špatný pocity je to takový smíšený, celkově to bylo moc hezký, dostali jsme fíky což je strašně dobrý na jídlo a tak no. Plno psů tam bylo i hodně potulních, ale vždy něco dostali. Byli jsme na takovým ostrově Murter i když je to spojený mostem takže autem jsme tam jeli. Cesta byla unavná a nudná co dělat taky 10 hodin v autě nic jinýho než poslouchat písničky. Narozeniny jsem hezky slavila v chorvatsku 10. a tak normálka akorát mi popřáli rodiče a ta paní co jí to tam patřilo mi dala bonbošku) V pondělí bych měla dostat noťas zpět už jsem ho mohla dostat ve středu když jsme odjížděli ale když jsme jeli do chorvatska tak ho dostanu v pondělí a tím pádem začnu rozhodně přidávat články konečně. Tady na počítači se to moc nedá, protože se to hodně seká tak v pondělí to tu rozjedu víc :)

20.8.2012 22:13 - bohužel noťas ještě nemám, ale do konce týdne bych už ho snad mohla očekávat :/

Srpen a opět trochu poozastavení!

5. srpna 2012 v 18:45 | Terush |  My Diary
Tak je tu další měsíc prázdnin a však pro mě trošku víc aktivnější. Od 8. do 17. jedeme do Chorvatska takže tu nebudu, ale pokusím se možná něco přednastavit. Á jak už se těším k moři :) V chorvatsku budu slavit i narozky takže taky dobrý, ale dárky jsem dostala už dneska. protože jsme to slavili i s babičkou. Dostala jsem peníze a nový mobil Samsung galaxy ace, sice mám stejnej jako mamka, ale je to něco jinýho než ta nokia co mám teď i když mě tam bude asi chybět ta klávesnice :D Pokusím se však dát na blog za srpen více článků než za červenec a vůbec nejvíc co jsem dala. Noťas dostanu nějak po dovolené páč já bych ho mohla mít už ve středu, ale to zrovna pojedem do chorvatska takže asi potom čekejte nějakou tu párty nebo něco :) Moc věcí co přidat není nebo musím něco vymyslet, takže nečekejte nic extra zase. Spíš nějaký ty obrázky na téma nebo tak něco. No já jdu asi přednastavovat, protože vidím, že se sem možná jen tak nedostanu páč jsem ještě ani nezačala balit, ale mám na to 2 dny takže pohodičká :D Tak se mějte a papa
free counters