Červenec 2012

Uzávěrka Hádanek!

31. července 2012 v 20:12 | Terush |  Site
Jen tak pro informaci, asi tak 5.srpna nebo nějak tak uzavřu ty hádanky, Je možný, že budu dělat pro vás diplomky a tak abych tu pak neseděla do vánoc a nesnažila bych se vám je nějak udělat. Páč nejvíc času zabere vůbec přijít na to jaký efekty ten photofiltr vlastně má :D Jinak jsem stihla aspoň 15 článků za červenec což je super tak aspoň něco :) Doufám, že jich tu bude v srpnu víc, ale tak snad ano. Myslím, že to díky té párty atd. Jinak se mějte a teda můžete doplňovat hezky hádanky, který myslím nejsou tak těžký páč jsem je vymýšlela na rychlo a bylo to první co mě napadlo :) Tak se mějte a pište pište do komentářů odpovědi hlavně to nemusíte mít úplně dobře jde jenom o pobavení a diplomek dostane každý, kdo se zúčastí. PS.: Diplomky budou se psy :DD

Půlka prázdnin za náma - Hádanky

31. července 2012 v 13:40 | Terush |  Soutěže
Tak dneska je poslední červencový den a to znamená, že teď začne ta druhá půka prázdnin. Vím, že je to otravný to pořád číct a připomínat si to, ale tak co už. Já se teda po pravdě více těším a srpen, protože mě tam čeká dost věcí jako třeba - narozky, dovolená - chorvatsko a možná i další věci. Narozky budu slavit hezky na dovči takže se moc těším, je to snad teprve po druhé co slavím narozky někde v zahraničí a vždy to bylo v chorvatsku. Já už byla v chorvatsku asi 8x možná i víc a to většinou na stejným místě, ale teď jedem jinam tak se těším. A teď jsou tu pro vás ty hádanky. Aby tu byla nějaká soutěž a odreagování se od toho že už nás čeká jeden měsíc. Možná pak dám diplomky za to, to uvidím podle času, ale hlavně je to tu pro zábavu a pro vás :)
  1. Jaká je to rasa - Je to malý, je to dlouhý, má to uši dolů, hnědou barvu, může být krátkosrstý i dlouhosrstý a je to lovecký pes?
  2. Jaká je to rasa - Vypadá to jak liška, je to velký pes, ocas zatočený, uši nahoru a má to podobnou rasu akorát v menším provedení?
  3. Jaký je to film o psech - Bylo tam několik psů, rasa huskyho a možná i malamuta, přežilo jen pár a je to dost smutný film?
  4. Jaká je to rasa - Má to hodně barev -černá, smetanová či hnědá, uši to má dolů, je to velice hravý, chytrý plemeno, který miluje vodu, je to hodně oblíbená rasa, patří mezi střední/větší psy?
  5. Poskládej a napiš - Spe ej njelepíš řpílet lčoěvka
Teď stačí jen odpovědět do komentářů. Myslím, že je to jednoduché a kdyby jste něco nevěděli prostě to přeskočte a jděte dál. Myslím, že jedno uhádnete určitě a je možný že něco najdete i tu na blogu, když budete hledat. Diplomky možná za to budou to uvidím podle času. Doufám, že vás to trochu zabavilo aspoň a mějte se papa :)

PS.: Komentáře jsou moderovaný, takže od sebe nemůžete jen tak opisovat! Je to pro zábavu a né proto abyste museli mít prostě všechno nejlépe :)

Fanclub, Fb i Formspring - Info!

30. července 2012 v 15:30 | Terush |  Site
Dívala jsem se tak do fanclubu a koukám je tam už 14 lidí. Je to hezký číslo a doufám, že třeba i víc. V každým případě chci říct, že ti co se do fanclubu přidají budou mít třeba i výhody v soutěžích tady na blogu. Buď bonusy nebo nějaký rady a takový. Prostě to budou mít i lepší a větší šanci dostat lepší ceny - grafický. Nehcu vás tam nějak jenom kvůli tomu nalákat je to na vás, kdo tam chce. Jenom píšu zároveň s tím, že bude prádzninová párty, ale nevím ještě kdy každopádně i tam už začnou ty výhody :) Na facebooku LFD je 13 lidí co sleduje ten blog i na fb takže taky děkuju moc. Pokud jinak budete mít nějaký otázky piště na formspring - tu ikonku máte v menu dole. Tam zatím snad ještě nikdo jiný než formspring otázky nenapsal, takže moc ráda vám na ně zodpovím :)


Už je rok a něco u nás.

29. července 2012 v 18:25 | Terush |  Jak semnou čas letí

Už je to víc jak rok co jsme si Kima přivezli domů. Bylo to přesně 25. července 2011. Tím pádem je to rok a 4 dny. Je to hezký. No podle tý fotky už šíleně vyrostl a já si ho pořád pamatuju jako to malý, ukňouraný psisko, který mě nechtělo nechat snad nikdy spát a my ho museli chodit unavovat aby usnul. Chodilo to na plínky a na dlouhý procházky to s ním ani nehlo, většinou pak začal kňourat, že už dál nechce tak se většinou pronesl. Tady na tý fotce vypadá jak andílek, ale teď bych mu tam dala růžky hezky, protože je to pěkný ďáběl teda. Takhle je šikovnej, ale on se věčně nudí a pak musí za někým přijít sedne si začně kňučet nebo štěkat ať si ho někdo všimne a nebo dává tlapy a furt chce někoho olizovat. Je to taková malá příšerka no malá už moc ne. Ale jo je to můj pesan a jsem ráda, že ho mám :) Teď tak vzpomínám a čtu si články z minulýho roku jak jsem psala snad každý Kimův první krůček co udělal jako je kimova první noc, procházka atd. Je pravda, že už není takový čertisko jako to bylo, že by vrčel na každýho psa co viděl, nebo by si na nás hodně dovoloval - na mě a mamku. Teď už je to lepší a šikovnější pesan a já jsem jenom ráda, že ho mám :)

Půlka prázdnin skoro pryč!

29. července 2012 v 10:09 | Terush |  My Diary
0d1cbc1eb7c9635745f1641483bde5f97239ac64_large
Ahojte, tak co jak si užíváte prázdnin? No já celkem v pohodě i když by mohly být i lepší. Kim ten buď spí, protože mu je vedro nebo dělá blbosti, jak jinak. Přiznávám se, že poslední dobou vůbec nepřidávám na blog. Je mi to líto, ale je to hlavně kvůli tomu, že buď se nedostanu na počítač a nebo se to seká, takže spíš až rodiče nebudou doma abych pak neslyšela pořád to co jsem s tím udělala. Noťas pořád nemám, ale už je někde v opravně, ale kdy se mi vrátí tak to vůbec nemám ponětí hlavně ať už co nejdřív.
Cachorros-mergulhadores-bem-legaus-9_large

Léto a psi - obrázky

28. července 2012 v 21:52 | Terush |  psí obrázky
Bohužel nevím co přesně mám přidávat, protože jsem ještě pořád na počítači rodičů a co tady, když tu není photoshop a prostě to není jak na noťasu. Tak tu mám pro vás výběr pár obrázků z weheartit na téma lěto a psi :) Tak máte nějaké nápady co s pejsky v létě :)

Dog.jpg_large
- Proč nedopřát pejsku nějaký to ochlazení ve vodě :)

Příprava nových akcí ;)

21. července 2012 v 11:25 | Terush |  Site
Jak jste si asi všimli tak teď toho moc už nepřidávám. Není to kvůli tomu, že bych neměla čas, ale spíš kvůli tomu že nevím co přidávat a nemám svůj notebook. Na počítači rodičů toho taky zrovna moc není. Photoshop mi už odinstalovali takže super no a zůstal tu jenom ten photofilter, který je mi skoro na nic. Tam se toho totiž nedá tolik udělat jak ve photoshopu a že jo photoshop je prostě photoshop. Přemýšlela jsem, že jak se mi vrátí noťas teda doufám, že se mi ještě vrátí tak bych udělala nějakou soutěž nebo pár soutěží jen tak. Je možný, že je udělám i tu, ale jako cenky byste museli čekat teda asi tak diplomky, protože já fakt na
ten photofilter nejsem moc. No zkusím najít photoshop jestli ho nenajdu někde uvidím. Měla bych pár i bonusových soutěží jenom pro ty co jsou přidáni ve fanklubu takže by to byla pro ně taková výhoda. Nebo nějaký bonusky pro ně. Nejprve jsem si říkala, že pro affs, ale pak jsem si řekla že těch je málo a polovina už nemá ani blog tak jsem si řekla, že dám ty fanklubáky ;) Tak se zatím mějte a užívejte si prázdniny už je skoro půlka za náma chjo, ale co už i když by to počasí mohlo být lepší ;) Papa

Ztracená fenka se v Praze našla po osmi letech, svou majitelku nepoznala

14. července 2012 v 12:48 | Terush |  Psí zprávy
Městští strážníci, kteří v pátek nalezli fenku hnědého labradora, ani netušili, jaký příběh má tento pejsek za sebou. Osm let po ní její původní majitelka bezúspěšně pátrala. Zraněnou na dálnici ji tehdy našla jiná žena, které se znovu ztratila.

Původní majitelka nakonec přenechala Sáru ženě, která ji zachránila z dálnice před 8 lety.

Když strážníci načetli informace z čipu zaběhnuté fenky, na kterou je upozornila žena, která si jí všimla v Přecechtělově ulici v Praze 5, zjistili, že se ztratila už před osmi lety. Zavolali proto překvapené majitelce, která se pro ni ihned vydala do útulku.

"Rok jsme po ní pátrali velmi intenzivně. Zaplatili jsme i spoty v rádiích. Ale nic. Takže jsme si poté pořídili jiného pejska," vzpomíná majitelka labradorky Feny, která se jí zaběhla, když jí bylo 2,5 roku.

To je zase počasí :/

14. července 2012 v 12:41 | Terush |  My Diary
No co se dá dělat. Je tady červenec a venku je zima a zataženo, už je to pomalu jak minulej rok, ale to aspoň nebyla zima. Ven se dá snad jenom v dlouhých kalhotech a s mikinou prostě děs počasí toto. Dneska jsem byla opět na cvičáku - no přežila jsem to, ale jako vždy jsem tam v sobotu snad jediná ze začátečníků a jako obvykle tam není náš ani ten druhý cvičitel ze začátečníků tak cvičím buď s pokročilýma což nidky snad nedopadá dobře a nebo dneska sama s jedním cvičitelem od pokročilých. No to bylo zas. On furt musí něco špatně najít jako třeba, že má velký vodítko, škrťák a dokonce už i hračku a zas naopak malý koš no to je keců vždycky. Já nevím proč tam v ty soboty nedojde nikdo jiný ze začátečníků a proč jenom já. Nás je tam celkem dost v naší skupině tak nevím no. Aspoň jsem cvičila sama, ale pořád běhat a chodit tam a zpátky a nutit Kima aby mi donesl hračku no to bylo zas. No konečně jsem zase doma v teple a už nemusím myslet na to jak musím na cvičák. Co už. Tak zase cvičák v úterý. I když bych brala to, že bych radši chodila v úterý v 18:00 jenom se začátečníkama než abych chodila v sobotu tady na 9:00 a to jak se začátečníkama tak i s pokročilýma a věčně jsem tam sama. No uvidím jak to bude. Tak se zatím mějte opět nemám noťas takže grafiku nečekejte, protože tady nemám photoshop a ty klikací věci na designu dodělám až s noťasem tak pa :)

Nový letní design!

12. července 2012 v 18:50 | Terush |  Site

Tak a je to tady! Opět je tu nový design. Ikonky teda ještě nejsou na klikání to musím ještě dodělat. Jinak je to konečně změna od toho minulýho, který tu byl už nějakou dobu takže jsem ráda, že je tu nový. Líbí se mi oba dva jak ten předtím tak i ten co je teď nastavený :) Je takový jiný než ten předtím. No snad se vám líbí nový design opět teda s Kiminem, ale kdo jiný by tam přece byl než Kim. Tak se mějte a papa :)

Chystá se letní design!

10. července 2012 v 8:44 | Terush |  News on blog
Ano už nechcu mít ten jarní design a proto chystám nový letní design. Už mám hotový záhlaví a jenom dodělat zbytek. Nevím kdy přesně ho dodělám, ale určitě během tohoto nebo příštího týdne by už tu měl být nastaven. Ten avatar je taková ukázka z toho chystaného letního designu :) Jinak užívejte si prázdniny v takovým hezkým počasí pokud je teda i u vás ;)

Německo 5. - 8.6.2012

4. července 2012 v 16:51 | Terush |  Site
Opět jedu pryč. Tentokrát do Německa za sestrou jedeme takže do neděle tu nebudu. Bohužel žádný články pro vás nachystaný nemám takže tu asi nic nečekejte páč musím jít ještě balit. Prázdniny no těším se na ně asi od ledna a pak se doma nudím. Včera jsem byla ale s kamoškou na době ledové 4 a sranda byla tak aspoň to. No takže zase čaute a ozvu se jak dojedu takže buď v neděli a nebo až v ponděí uvidím podle toho kdy dojedeme. Těším se tam páč jsme se naposled viděli no to už bude nějaká doba, ale i když si voláme přes skype není to pořád ono i ten malej je dokonalej no těším se tam i rodiče tak se mějte a čaute :)

Mezinárodní výstava psů 23. - 24.6.2012

3. července 2012 v 13:50 | Terush |  Výstavy psů
Konečně mám pro vás připraveny fotky z mezinárodní výstavy psů, která se konala v Brně o víkendu 23. - 24.6.2012. Bylo tam opravdu hodně lidí se svými psíky. Jako první jsme obešli všechny stánky, kde nám dali vzorek granulí od pedigree a jelikož jsem tam byla s taťkou tak každýmu daly jeden takže máme dva. Pak jsme ještě koupili Kimovi hračku na cvičák a pak jsme dostali ještě nějaký tyčinky pro Kima. Šli jsme hnedka do pavilonu B, kde jsme našli Akity a dokonce i Shiby. Potkali jsme tam paní, která má Shibu a bydlí kousek od nás a taťka ji někdy potkává takže jsme tam chvilku byli s ní, ale svou Shibu sebou neměla což je škoda páč já ji ještě neviděla, ale nevadí. Potom jsme šli ještě do pavilonu D a tak koukali na pudli a další. Ale když jsem viděla jak ty psi šplíchají lakama a vším možným tak jsem se tak na to dívala no nevím ti psi nic nedělali, ale Kim by se asi zbláznil ten by pšikal. Tak tady mám pro vás pár foteček, ale není jich moc hodně zase Kima v autě, ale nevadí ;) Prosím NEKOPÍROVAT není na nich napsaný zdroj!

ImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image upload

Kim na křesle

2. července 2012 v 15:50 | Terush |  Kim photoshoots
Tak jsou tu opět fotky Kimíka. Tentokrát mi hezky pózoval na křesle. Mám prostě fotogenickýho psa. Vždycky na mě čučel abych ho vyfotila :) Tak tady jsou jinak asi budu chystat letní design ;)

ImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image upload

Včerejší bouřka!

2. července 2012 v 11:39 | Terush |  My Diary
Tady v Brně byla včera úžasná bouřka. Jako vždy vytáhnu foťák a fotím blesky co to jde i když většinou nechytnu žádnej. Jenže včera se blejskalo tolik, že jsem jich přeci jenom pár chytla což je zázrak. Kim ten jenom čučel chvilama na balkóně a pak byl zalezlej doma. Hromy byly no jednu dobu strašný, že když jsem stála na balkóně a teď ten hrom jsem se lekla no zajímavá bouřka :) Na létě je miluju jako malá jsem se bála bouřek ale teď jsem ráda, když můžu fotit blesky :D Tak tady jsou fotky ze včerejší bouřky ;) PROSÍM NEKOPÍROVAT!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
free counters