Červen 2012

Zpět doma v teple ;)

26. června 2012 v 21:31 | Terush |  My Diary
Ahojte všichni, no konečně zpět ze švp teda už od pátku ale co už. Dalo se to přežít i když byly i lepší. Noťas opět nemám což mě strašně štve takže fotky z výstavy semka dám jak ho dostanu zpět do rukou páč rodičům to tu nemůžu moc plnit fotkama tak proto. Známky už jsou taky uzavřeny, ale učitel z fyziky nám nechtěl říct co nám vychází a vždycky řekl buď známka a nebo pěkná známka a nebo rovnou odešel a konec :D Ale zeptala jsem se naší třídní a ta mi to řekla a mám samý 1 YEAH! Moc jsem šťastná takže ještě udržet nějak 9 :) To je poprvé za 2. stupeň co jsem dostala samý páč jsem vždycky měla 2 z matiky a pak ještě nějakou k tomu, ale teďka v 2. pololetí 8. jsem si řekla, že když už mám 1 z matiky (Což je u mě zázrak) musím mít samý a povedlo se a to díky učiteli z fyziky a dějepisu. Chemii jsem totiž dala při zkoušení na 1 kdy jsem si vytáhla jednoduchou otázku a pak jwenom děják, který jsem měla známky - 3,1,3,1... a pak se ho ptám aby mě vyvolal a prý na mě proč a já že chci jedničku a on ale máš a to bylo úplně super, ale nedivím se páč v 1. pololetí mi dal 2 i za průměr 1,4 takže tedka to bylo naopak. A fyziku tu zas hodnotí podle známek i bodů když se vás na něco zeptá a řeknete to dobře dostanete bod a pak to dá dohromady a dá známku, ale pokazila jsem test a ani nevím jak dopadl a tak jsem neveděla jestli budu mít samý nebo ne ale nakonec mám 1 takže moc radost i když teď slyším samý Šprtko :D co už, ále nevadí. Teďka ve škole máme furt jen 4 hodiny a je to strašná nuda, když tam nemám noťas takže děs. No tak se mějte o té výstavě napíšu zároveň s fotkama tak zatím pa.

INTERCANIS 23.-24.6. 2012 Mezinárodní výstava psů

21. června 2012 v 18:20 | Terush |  Výstavy psů
Ve dnech 23.-24. června 2012 se koná 46. ročník Mezinárodní výstavy psů všech plemen INTERCANIS - CACIB FCI. Organizátorem této výstavy je Českomoravská kynologická jednota Praha. V sobotu budou vystavována lovecká plemena, pastevecká plemena, chrti a národní plemena, dosud neuznaná Mezinárodní kynologickou federací. V neděli ostatní plemena.

Ano po dlouhé době se v Brně bude konat opět další výstava pesanů. Už jsem to říkala tatkovi tak doufám, že tam půjdeme aspoň v tu sobotu :) Takže kdo bydlí v Brně nebo kousek a chcete se podívat na mezinárodní výstavu tak se jeďte podívat na brněnské výstaviště. Píšu to semka dopředu takže ještě můžete přemluvit rodiče a jed se podívat. Pokud pojedu se kouknout aspoň na jeden den určitě čekejte fotky ;)

Zlatý retrívr - Photoshoot

20. června 2012 v 14:45 | Terush |  psí photoshooty
Další photoshoot. Tentokrát jsou to dva photoshooty v jednom. Jsou to oba zlaťáci :) PŘEDNASTAVENO - ŠVP.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Plemeno - Zlatý retrívr

Výmarský ohař - Photoshoot 0.1

19. června 2012 v 15:28 | Terush |  psí photoshooty
Na internetu jsem našla úžasnou stránku s psíma photoshootama a jsou to přímo nádherný fotečky. Proto jsem si řekla že pro vás sem dám ty photoshooty ať se můžete podívat i zde :) PŘEDNASTAVENO - ŠVP.

ImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image upload

Plemeno - Výmarský ohař

For fun 0.1

19. června 2012 v 15:00 | Terush |  psí obrázky

Znáte to, když jdete vodou a nevidíte na dno po čem chodíte a náhle se dotknete něčeho co vám připadá že se vás dotklo :D Aneb dělá toto i váš pes v těchto horkých dnech? :D

Bišonek - Photoshoot 0.1

18. června 2012 v 17:10 | Terush |  psí photoshooty
Další photoshoot ty fotky jsou prostě dokonalý. Takže opět se můžete kouknout :) PŘEDNASTAVENO - ŠVP.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Plemeno - Bišonek?

"Řekněte dost!"

18. června 2012 v 12:14 | Terush |  Psí zprávy
S nápadem, jak řešit bezohledné chování těch, kteří po svých psech neuklízejí výkaly, aktuálně přišla Praha 7. Navrhuje odebírat psům při registraci vzorky DNA, podle které by pak bylo možné dotyčného psa nalézt. Kampaň "Řekněte dost!" vyzývá obyvatele k diskusi na toto téma. Městský úřad začal k hromádkám na chodnících a trávnících umisťovat cedulky s nápisem "DNA tohoto psa už máme. Jeho adresa je jen otázkou času." Chce tak otevřít diskusi mezi obyvateli městské části, zda s nápadem radnice souhlasí. Zároveň ověřuje technické možnosti tohoto roku a také otázky ekonomického a legislativního rázu. Mají prý také ověřeno, že existuje mobilní přístroj na analýzu DNA u psů. Zdá se, že vše nyní záleží na tom, jak se ke kampani postaví sami obyvatelé Prahy 7. Pokud kladně, možn se inovativního nápadu chytnou také další radnice. Dost možné ale je, že celý poměrně složitý systém se v praxi neosvědčí a upadne v zapomnění. Nechme se překvapit.
Zdroj: http://praha.idnes.cz/ - Svět psů.


ŠVP 18. - 22.6.2012

17. června 2012 v 11:22 | Terush |  My Diary
Tak už jsem zase tu. Bohužel tentokrát jsem na počítači rodičů páč můj se opět opravuje kvůli disku takže nemám ani ten photoshop jenom photofilter. No co se dá dělat. V každým případě píšu, že zítra jedu na švp takže nečekejte nějak moc článků, ale nebojte přednastavila jsem něco málo a možná ještě něco přidám tak uvidíte. Jsou to většinou photoshooty pesanů :) Z pátku na sobotu byla u kamoše stanovačka takže jsem tu opět nemohla být. Bylo to super, ale musím říct že minulá se mi líbila teda více. Teďka nevím no bylo nás 4 kteří byli ještě normální a zbytek ten byl totálně mimo někde s chlastem dole u pole. Co už. No teďka jsem neměla se moc s kým bavit takže jsem byla trochu odstrčená a to vím, že je to i moje chyba, protože nechtěla jsem se k nim nějak přidávat ani flašku jsem nechtěla hrát a nějak mi to nevadilo neměla jsem náladu na hraní flašky. No takže jdu ještě něco málo přednastavit ať tu něco ještě bude :)

Ještě žijem ;D

13. června 2012 v 16:41 | Terush |  My Diary
Áno, vím že jsem teď vůbec nepřidávala, ale znáte to je den před uzavřením známek a já musím ještě doopravovat známečky. Co je sranda je to, že většina lidí ve třídě bojuje o dvojku nebo i o trojku a já tady o jedničky :D No co už. V pondělí jsem si opravila chemii takže 5 hodinový učení v neděli se vyplatilo a i stejně jsem si vytáhla takovou jednoduchou otázku že to bylo super. Matiku jsem napsala na jedna písemku takže taky super a dějepis si musím ještě do zítřka poopravit zkoušením abych měla za jedna a ještě fyzika je pro mě takový tajemstí to ještě nevím co dostanu. Snad to bude taky jedna. Á to by bylo super mít samý jedničky v druhým pololetí 8. třídy. Bylo by to poprvý co mám na druhým stupni samý. Naposled jsem je měla v pátý třídě od šestky už mám vždy aspoň jednu dvojku. No nic tak to jenom abyste věděli, že ještě žijem nebojte na příští týden tu sice nebudu kvůli školnímu výlet aneb ŠVP a pokusím se něco přednastavit :) Tak papa

Toulavý pes se přidal k cyklistům, po jejich boku uběhl téměř 2000 kilometrů

5. června 2012 v 20:45 | Terush |  Zajímavosti
Říká se, že láska prochází žaludkem. Bílý toulavý pes Siao-sa je toho živoucím důkazem. Za kus žvance se ve městě Ja-ťiangu v čínské provincii S'-čchuan přidal ke skupince cyklistů a následoval je až do tibetské Lhasy. Až s neuvěřitelnou vytrvalostí běhal desítky kilometrů denně, nehledě na převýšení.


Student Jung Siao z Wu-chanu v centrální provincii Chu-pej vyrazil s přáteli na cestu ze západočínské provincie Čching-chaj do Tibetu. Když se při jedné ze zastávek 4. května setkali s bílým psem, rozhodně netušili, co bude následovat.

"Ležel na ulici a vypadal vyčerpaně. Nakrmili jsme ho tedy a on se nám pověsil na paty," uvedl Siao.

"Zpočátku nás ani nenapadlo si toho psa nechat, mysleli jsme, že se k nám chce přidat jen na chvilku. Pak ale projevil velmi silnou vůli a následoval nás celou cestu až sem (do Lhasy)," přiznal agentuře Reuters 22letý cyklista Jung Siano s tím, že malý bílý chlupáč přezdívaný Siao-sa nebo "malý Sa" předvedl neuvěřitelné odhodlání, když denně uběhl až 60 kilometrů.

10 000 návštěv! Thanks!

5. června 2012 v 16:20 | Terush |  Site
Áno už je to tady! Blog překonal minulou středu už nádherný počet 10 000 návštěv celkem. Děkuju opravdu moc nikdy bych to nečekala je ot prostě pro mě rekord, protože tohle je můj první blog opravdu z několika kterej překonal hranicic 10 000. Při zakládání jsem nepomyslela an to, že by měl tolik návštěv, spíš jsem doufala aby mi ten blog vydržel více jak půl roku. Vím, že pro některé je to nic protože opravdu hodně blogů má nádhernou návštěvnost a to mě taky celkem ještě drží a říkám si chci mít někdy taky takovou prostě dosáhnout nějaké té stotisícovky :) Ale to je ještě na dlouho :) Tak ještě jednou děkuju mým Affs a všem co se semka rádi vracejí a i novým návštěvníkům je to pro mě hodně děkuji moc ! :)


Ještě pár scenů jak jsem málem chytla přesně 10 000 a pak jak bylo nádherných 15 lidí online :) Děkuji moc.

Víkendová akce :)

4. června 2012 v 13:58 | Terush |  My Diary
Důvod proč jsem tu nebyla o víkendu bylo, že jsme se známýma měli takovou víkendovou akci. Jako už nekolikátým rokem vždy jedem na nějakou chatu a tam pak jsme :) V pátek jsme tam dojeli byla to nějaká chata v Rešicích kde jsme byli po druhé takže super. Dostali jsme všichni trička, který dostáváme každoročně a pak ještě sklinky na pití se jménem ale stejně si je tam polovina lidí rozbila :D Naštěstí moje přežila. No v pátek večer se tam snad všichni opili takže sranda určitě byla :D Pouštěly se takový ty starý písničky takže pro mě trochu jiná doba no :D Jo jenže tam pak pustily pomalý a už to bylo no začali tam tancovat ploužáky. Jop ale já tam byla nejmaldší ze všech :D Jelikož tam byli známý od rodičů takže nikdo v mým věku akorát ještě kamoška ale i tak jsem tam byla nejmladší :D No jak byli opilý tak tam pro mě došli at jdu tancovat ále oni tancovali trošku jiný způsob prostě né tak jak teďka my kdy se chytnem za krkem a za pas ale tedka to bylo i s tou rukou no to bylo :D já byla jak dřevo no :D Takže no pátek prostě všici opilí no :D
free counters