Prosinec 2011

Šťastný Nový rok 2012

31. prosince 2011 v 19:10 | Terush |  My Diary
obrázky na lideUž je to tady. Poslední den v roce a poslední naděje napsat na blog. Sice jsem tento rok chtěla napsat víc článků jak minulý rok v prosinci jak si jsem to nezvládla, ale to nevadí. Letos byl celkem dobrý až na pár vyjímek a trochu jsem měla zkaženej i tento týden. Bylo to náročný a né moc ráda na něco vzpomínám, ale na druhou stranu jsem tento rok poprvé letěla do Řecka a další. Jsem zvědavá jak Kim bude reagovat na ohnostroje no uvidím. Určitě budu fotit tak semka dám fotky a možná i fotky Kima ještě z listopadu nebo od kdy páč na to vždycky zapomenu.

Chtěla bych všem popřát hezkého silvestra a štastný Nový rok 2012. Tento rok mám už 1 rok a jsem ráda, že semka chodíte. Tak jak jsem psala užijte si tento silvestr aneb poslední před "Koncem" světa ;) Hlavně vkročte do nového roku tou správnou nohou - pravou :) At se vám daří Štastný nový Rok 2012.

Scooby doo 2 - Nespoutané příšery

30. prosince 2011 v 17:20 | Terush |  Filmy se psy
I když už to píšu po druhý tak snad už to nebude potřetí. Tento díl jsem viděla jako mála jako první. Předtím jsem neviděla první díl ani začátek prostě jenom tento díl. Je to moc dobrý díl a jako ostatní nemůžu říct, že nejlepší. Od té doby co jsem ho viděla tak se mi Scooby začal nehorázně líbit. Pokaždé když je v televizi tak se na ten film těším a jsem ráda, že na něj nezapomněli. Ty hlášky Scoobyho a ty obličeje jak na začátku já končím a Scooby mám jít taky? tak to bylo roztomilý. Nejoblíbenější částy filmu jsou u mě jak jsou tam ty lektvary jak je Shaggy se Scoobym pijou a různě se mění a nebo ta část kdy se objeví kostouni aneb ty kostry co mají furt nějaký zvuky a ty pohyby je to srandovní a vždycky mě to pobaví. Co se mi líbí je to, že každý má pořád jenom tu svou barvu. Daphne má fialovou, Velma oranžová, Fred má modrou a Shaggy má hnědou a zelenou. Tento díl je zatím poslední, ale byla bych ráda, kdyby byly další pokračování páč se na to dobře dívá a Scooby je Scooby bez něj by to už nebylo ono.

Max. počet hvězdiček 5/5

Popis filmu podle internetových stránek:
Nemilosrdný psí bojovník proti zločinu Scooby-Doo se společně s přáteli Shaggym, Fredem, Daphne a Velmou tentokrát musí postavit největší výzvě své kariéry. Do města Coolsvillu vnesl chaos maskovaný padouch, který disponuje strojem na výrobu strašidel. A tak se naši lovci v revíru nadpřirozena musí postavit všem monstrům, která už kdysi přemohli. Tentokrát ale všem najednou a navíc jsou vystaveni tlaku ze strany šťouravé reportérky Heather (Alicia Silverstone) a také vyděšených obyvatel města. Tlak je tak velký, že hrozí roztrhat naši skupinu přátel na kusy a Shaggy se Scoobym uvažují, že navždy společnost Záhady s.r.o. opustí …

Scooby doo Film

30. prosince 2011 v 16:50 | Terush |  Filmy se psy
Včera na Nově jste mohli vidět Scooby doo první díl. Můj názor? Další úžasný díl scoobyho doo. Já jsem takovej maniak na Scoobyho páč mám ráda příšery ve filmech. Tento díl je starší než Scooby doo Začátek protože tento díl je z roku 2002. Ale mě to ani tak nepřipadá, ten film je úžasný a ty efekty jsou vážně úžasný. Taky tento díl režíroval někdo jiný než začátek, ale nemůžu říct že se mi líbíl víc. Všechny díly se mi líbí stejně. Vždycky mám ráda, když hádáme kdo je nakonec ten padouch i když tento díl mám na cédéčku i tak je to super díl. Nejen to prostředí i to téma strašidelný ostrov. Ze začátku se rozdělí, ale pak se zase daj dohromady a to je to kouzlo filmu ta parta jak dokáže takhle být. Prostě ty hlášky ten Scooby a další tento film mě jako každý nadchnul a myslím, že tento film jen tak zdaleka neomrzí. Mohli by klidně natočit i další díl to by bylo nejlepší. Nechci se prostě opakovat jak v minulým článku o začátku.

Max. počet hvězdiček - 5/5

Popis filmu podle internetových stránek:
Dva roky po hádce, která způsobila rozpad skupiny Záhady s.r.o., jsou Scooby-Doo a jeho partička amatérských detektivů Fred (Freddie Prinze Jr.), Daphne (Sarah Michelle Gellar), Shaggy (Matthew Lillard) a Velma (Linda Cardellini) jednotlivě pozváni na Strašidelný ostrov, aby přišli na kloub sérii paranormálních událostí v místním zábavním parku. Majitel parku Emile Mondavarious (Rowan Atkinson) se pokouší dát skupinu znovu dohromady, aby vyřešili nadpřirozenou záhadu dřív, než parku odežene všechny mladé návštěvníky. Scooby a spol. se musí vyrovnat s osobními neshodami a zapomenout na všechny případy, které kdy předtím řešili, aby mohli zachránit nejen sebe, ale možná i celý svět.

Scooby doo - začátek

28. prosince 2011 v 19:00 | Terush |  Filmy se psy
Pokud dneska někdo viděl na Nově ve tři hodiny Scooby doo tak asi ví o čem mluvím. Ode dneška do pátku dávají Scooby doo a já jsem si řekla, proč jsem o něm ještě nenapsala na blogu. Takže k tomu filmu chci něco napsat.

Abych pravdu řekla, tak tenhle díl Scoobyho jsem ještě neviděla. A byla jsem mile překvapena. Sice jsem si musela zvyknout, že tam hrají jiní herci je to přeci začátek, ale i tak jsem byla ráda, že ho vidím. Ze začátku jsem se na to tak koukala, ale potom už mě to pořád víc a víc pohcovalo a byla jsem do toho pořádně zažraná. Ten film se mi maximálně líbil. Nebylo tam nic co by mě odradilo abych odešla od televize prostě ne. Akorát co mi připadalo byl ten Scooby ze začátku mi připadal strašně počítačoví. Že prostě ty pohyby někdy byly strašně poznat. Proč to píšu protože u těch dalších dílů co budou dávat mi to tak nepřipadalo, že by to šlo až tak poznat. Ale ten film vážně stojí za podívání. Je pravda, že tento film je z roku 2009, ale já si furt říkám proč jsem ho neobjevila už teda dřív no nevím, i když je pravda že jsem už o něm slyšela. Ale kdo si počká tak se dočká i v televizi. I když je zase pravda, že tento díl je i když jako začátek tak je jako nejnovější. Scooby doo 1 je od roku 2002 a ten další od 2004. Bylo to i chvilama napínavý což jsem byla ráda, že něco v tom je. Ti duchové byly taky fajn a byla jsem i mile překvapena o té příšeře jak zjistili kdo to byl, ale to vám říkat nebudu at se máte na co dívat.

Max. počet hvězdiček - 5/5

Popis filmu podle internetových stránek:
Co pojí nejlepší kamarády? V případě Daphne, Velmy, Freda, Shaggyho a Shaggyho odvážného štěněte Scooby-Dooa jsou to záhady! Celovečerní hraný Scooby-Doo: Začátek nás zavádí do doby, kdy se čtyři dospívající slídilové (plus jeden psí detektiv) setkali poprvé. Byli tehdy neprávem obviněni z nastrojení duchařského žertíku a vyloučeni z Coolsvilleské střední. Spojili se, aby očistili své jméno a vyřešili tu nadpřirozenou záhadu... a vydali se tak rovnou vstříc neutuchající legraci a dobrodružství. Speciální zábava, speciální přátelé a extra-speciální efekty dělají z tohoto příběhu na téma "jak to všechno začalo" (počínaje setkáním chlapce a psa až po první výpravu v karavanu Mystery Machine) zatraceně báječnou podívanou!

M.D.P. - Vyhodnocení

28. prosince 2011 v 12:03 | Terush |  Site
Tak konečně vyhodnocení Magic dogmas party 2011. Nejvíce bodů měla Férosité a to 52 bodů. Dole se můžete podívat kolik jste měli a ještě níž jsou ceny co vyhráváte a prosím abyste mi napsali do komentářů co na ceny :)

$Miley*- 8,10,5,20,6=49 bodů
Kamča,Kamka - 6,7,4=17 bodů
Ferosite - 4,5,2,15,8,10,8=52 bodů
Sashay - 3=3 body
Michaela Capuccini - 1=1 bod

A Vyhodnocení s Cenami:

1) Ferosite - 52 bodů - Sada 4 avatarů
2) $Miley* - 49 bodů - 3 avatary
3) Kamča,Kamka - 17 bodů - Diplomek
4) Sashay - 3 body - Diplomek
5) Michaela Capuccini - 1 bod - Diplomek

Napíšu vám to na blog a já prosím abyste mi napsali co chcete na ty ceny at to můžu u dělat co nejdřív. Počkám až mi napíšou všichni aby to nebylo celý poházený :)

Nový Sbénko :)

28. prosince 2011 v 11:49 | Terush |  News on blog

Takže mám novou SB. Mockrát jí děkuju za ten diplomek je nádherný. Sbénko je Férosité. Promin, že to na blog dávám teprve dneska, ale bya jsem na druhým blogu takže jsem se sem nedostala dřív než dneska. Určitě si tě tam přidám a jedna z tlapek bude patřit tobě. :))

Vánoce Vánoce odcházejí

25. prosince 2011 v 11:10 | Terush |  My Diary
No tak a je to. Vánoce už jsou v minulosti, tedka si jenom užívat vánočních svátků a prázdnin. Včerejšek mě moc překvapil, protože začal celkem dobře a dobře i skončil. No popíšu vám ten den jak probíhal u mě.

10:00 - Byla doba kdy rodiče přišli ze hřbitova a já se s tatkou a Kimem vydala na naší roční procházku do hospody kde oni hrajou šipky ale tentokrát nás tam bylo málo takže ni.

12:30 - jsme přišli domů dali si chlebíčky a koukali na televizi. Ještě jsem trochu douklízela a pak se jenom flákala a těšíla na večer. Dívání na pohádky bylo super :)

Photo of the Day 24.12.2011

24. prosince 2011 v 15:31 | Terush |  Photo of the Day
Veselé Vánoce všem at máte plno dárečků pod stromečkem :)


M.D.P. Konec :)

24. prosince 2011 v 15:29 | Terush

Tak no a je tu konec. Byla bych tu déle, ale takhle to bylo napsáno do 15:30. Nechci být celý den na počítači i když to aspoň utíká, ale i tak. No i když tu chvilama nikdo nebyl a já si říkala do tak z toho asi nic nebude tak pak se to rozjelo takže tak aspon něco. Jsem ráda, že jste se tu zúčastnili soutěží a nechám to tu volné bud do 25. nebo 26.12. a pak by bylo vyhlášení a dělání cen. Takže tu můžete stále doplnovat :) Děkuju všem co tu byli a budou a Veselé Vánoce a hodně dárečků pod stromečkem páč já už tu potom asi nebudu. Až zítra. Hlavně pozor na kosti ti co mají kapry i když ryba je kámoš ne žrádlo jak to ten furt vidím, ale i já ho mám :D Tak Veselé a štastné vánoce at se vám splní přání a dárečky :)

M.D.P. - Bleskovka 0.2

24. prosince 2011 v 15:20 | Terush

Tak je tu poslední soutěž a pak už bude konec. Ale to si počtetě potom :) Je tu druhá a poseldní bleskovka této párty. Je to spíše tipovačka pristě taková napůl.

1. Vánoce/Silvestr
2. Léto/Zima
3. Pes/Kočka
4. Facebook/Blog
5. Počítač/Televize
6. Škola/Volno
7. Kapr/Řízek
8. Ahoj :))

M.D.P. - Rychlovka 0.2

24. prosince 2011 v 15:10 | Terush

Je tu rychlovka 0.2. Takže bude trochu složitější než ta minulá tak jde se na to :P Ale jako vždy to musíte napsat malým takže to nebude zas tak jednoduchý :)

NEJNEZDEVĚTADEVADESÁTEROZNÁSOBOVÁVATELNĚJŠÍMI

Max. počet bodů
1. - 10 bodů
2. - 8 bodů
3. - 6 bodů
4. - 4 bodů
5. - 2 bodů
6. a dál - 1 body

M.D.P. - Kolik toho víš o psech?

24. prosince 2011 v 15:00 | Terush

Ted musíte zjistit co nejvíc informací bud z hlavy nebo na netu o psech. Je jasný, že kdo toho ví víc tak bude první. Je tu pět otázek tak by to měl vědět snad každý a když ne tak internet poslouží :)

Adventní kalendář 24.12.2011

24. prosince 2011 v 14:51 | Terush |  Site
Konečně je ten den kdy se otevře poslední okýnko. Jsem ráda, že jsou konečně vánoce a i díky tomu kalednáři mě to pěkně utíkalo, protože si pamatuju jak jsem dělala první okýnka a ted? už žádný není :)
Aneb dnešní okýnko dostal Kímík s čepičkou která je přidaná :)


M.D.P. - Hledej Alíku!

24. prosince 2011 v 14:29 | Terush

Další soutěž je o tom, že napíšu nějaké informace o hledané věci a vy budete muset najít bud ten obrázek, nebo titulek článku nebo datum kdy jsem to zveřejnila. Je to jenom na vás.

1. Je to v rubrice Photo of the day. Na blogu se objevil 10. prosince. Co je na titulku pokud na obrázk je pes s plyšáky?
2. Je to blogový časopis. Zatím moc dílů nevyšlo a co chci vědět? Je to kdy se objevilo první číslo na blogu?
3. Najdete to v rubrice Site. Je to tam skoro každý den a já se vás ptám kolikátýho jsem dala na blog kalednář kde byl avatarem dne Australský ovčák a co bylo na titulku?

Max. počet bodů
1. - 20 bodů
2. - 15. bodů
3. - 10 bodů
4. - 8 bodů
5. - 5 bodů
6. a dál - 3 body

M.D.P. - Na co myslím?

24. prosince 2011 v 14:10 | Terush

V této soutěži musíte uhádnout na jakou vec myslím aneb obrázek. Vyhraje ten kdo to uhádne a ostatní kdo uhádnout tu barvu nebo číslo a nebo něco jinýho.

1. 2. 3.
4. 5.

Max. počet bodů
1. - 10 bodů
2. - 8 bodů
3. - 6 bodů
4. - 4 body
5. - 3 body
6. - 2 body
7. a víc - 1 bod
free counters