Listopad 2011

Adventní kalendář od 1. - 24.12.2011

30. listopadu 2011 v 22:06 | Terush |  Site
Konečně úkázka adventního kalendáře. Momentálně jsem ho dodělal tak snad se bude líbit. Každý den se bude jeden čtvereček otevírat a bude tam fotka pejska. Vetšinou to bhudou fotky z weheartit.com či google ale ještě mnou upravené. Prosím nekopírujte to dalo to práci!

3 nemožné věci co člověk nedokáže

30. listopadu 2011 v 21:40 | Terush |  Site
Tři nemožné věci , které člověk nedokáže:
1) Nemůžeš si spočítat vlasy.
2) Nemůžeš si umýt oči mýdlem, když je máš otevřený.
3) Nemůžeš dýchat s vypláznutým jazykem.

FANCLUB! Přidej se i ty!

30. listopadu 2011 v 20:39 | Terush
Máš rád/a psy? Nebo máš rovnou doma svýho mazlíčka, kterého máš opravdu rád/a. Neváhej a pokud máš v oblibě psy i tento blog přidej se i ty do Fanclubu. Stačí pravdu málo a můžeš být i ty členem :) Prosím dejte si ikonku na svůj blog. :)
PS.: Je možné že v animaci najdete chybu za to se omlouvám, ale moje angličtina není perfektní!

Stačí napsat:
- Přezdívka/jméno
- Tvůj blog/adresa
- Máš rád/a psy?
- Dáš si ikonku na svůj blog?


Přes 7000

30. listopadu 2011 v 15:00 | Terush |  Site
Vím, že to píšu pokaždé co překročím 1000, lae je to pro mě čest. Nikdy jsem nětušila, že tento blog budu mít za 1. přes rok za 2. že budu mít víc jak 1000 lidí a prostě atd. Děkuju doufám, že to dotáhneme až na 10 000 a doufám, že tento blog se nijak nezruší páč psy mám ráda pořád a doufám, že dlouho budu ale když mám Kima tak určitě :)

No Images 0.1

30. listopadu 2011 v 14:50 | Terush |  psí avatary
Udělala jsem pár No Images. Doufám, že se líbí udělala jsem opravdu hodně barev, jinak prosím nekopírujte i když je tam zdroj tak jedině s ikonkou!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Už nikdy nejedu velkým výtahem

30. listopadu 2011 v 8:49 | Terush |  My Diary
Ahoj, říká te si asi proč píšu sem? Tedka máme momentálně matiku, ale jenom já mám dneska opravdu štěstí. Jedu tak s kimem velký výtahem v 7 ráno, že jdu s kimem na prochajdu ho vyvenčit. No z devátého patra jsem dojela opravdu daleko do poloviny 7 patra a ty dveře nešli otevřít. Takže jsem na ně mlátila, zvonila zvonkem ve výtahu a bez mobilu jsem nemohla nikomu zavolat. Prostě jsem mlátila, volala a zvonila a nic. Pak až někdo ze 7. patra šel zkusit ten výtah. Byla to nějaká paní která pak zjistila že jsem tam zaseklá páč se ptala jestloi to jede. No řekla že musí do práce, ale že někoho po cestě sežene. Byla jsem jí vděčná. Prostě nějak sice do půl hodiny nebo nějak tak došel konečně opravář výtahů a s Kimem mě vytáhl. To byla ta nejštastnější část z celýho dne :) Dostat se z toho výtahu. Sice budu muset Kima tahat z 10 patra protože ten výtah jezdil jenom z 9. ale budu chodit po schodech. Kima tahat se mi sice nechce páč on se ze schodů bojí. Ale aspoň se nemůžeme zaseknout. No ještě ted se nehorázně klepu a když jsem to volala mamce páč nikdo není doma tak mě vyhrkly úplně slzy. No prostě chytrolíni začnou opravovat ten výtah co se zrovna nezasekává a je nejspolehlivější. Sice se do něho skoro nic nevejde, ale aspon máte 90% šanci na to abyjste se nezasekli naopak u velkýho máte 90% na to , že se zaseknete a už nerozjedete. No nic tak se mějte a já se ještě uklidnuju a pak povalím asi do školy spat protože jsou nudný hodiny :)

1.december -> new layout

28. listopadu 2011 v 21:40 | Terush |  My Diary
Takže počítejte s tím, že od 1. prosince tu bude nový design ;) Jen vám ho trošku popíšu no je tam hodně sněhu spíš celá stránka je samý sníh na to že tady je bláto takže moc hezká představa, ale co už patří to k vánocům. Je tam Kimík aneb fotka z podzimu, ale místo listí jsem tam dala sníh. No a je vánoční :)) Takže tu bude 1. prosince i s prvním adventním kalendářem papa :)

Christmas design now or later?

28. listopadu 2011 v 20:49 | Terush |  My Diary
Už jsem konečně udělala ten vánoční design. Nejprve to začalo jako volný free design a najednou z toho vzniklo jak si dess na blog akorát jsem dala jinou fotku. No chci se zeptat jestli ho mám dát už dnes a nebo až ve čtvrtek na 1. prosince? Je to na vás hotový už mám i popisky dokonce prostě všechno takže je to na vás. Napište jestli ted dneska nebo ve čtvrtek. Děkuju

Magic Dogmas

28. listopadu 2011 v 14:15 | Terush |  News on blog
I tento rok chystám nějakou tu párty na vánoce. Ale zase jsem si řekla jestli neudělat rovnou nějaký projekt. Jmenovalo by se to Magic Dogmas aneb v překladu magické psínoce. Šlo by o to, že by tu byly různý soutěže a jedna veliká soutěž a milion anket atd. Začnu už radši pomalu připravovat protože začne každou adventní neděli tu bude jedn a soutěž a svíčka. Jelikož včera byla první tak udělám jednu soutěž už ted. Ale tu svíčku dodám až doma. Jinak od prvního prosince tu bude adventní kalendář a každý den se odkryje jeden obrázek rozhodně se psíkem a možná něco k tomu bude. Tot vše jenom abyste věděli, že budou Dogmas a rozhodně nový layout který chystám též od 1. prosince.


PS.: Asi víte jak mám ten druhý blog o Sel. Přemyšlím o tom, že ho možná smažu. Proč? Ani nevím je mi jasný, že nikdy ten blog nebude nějak extra super a nemám šanci všechny ty informace sehnat a vůbec nemám náladu každý den přidávat miliony fotek atd. Je mi jasný, že vám to přijde divný, ale tady na psím blogu nemám co dohánět. Maximálně mlůžu jenom dodávat atd. Sel má několik nových fotek a já jsem sotva udělala roky 2007/2008. Takže z toho asi nic nebude a je to. Bude jenom tento blog. A žádný jiný. Se vším půjdu semka budu sem častěji přidávat atd. tak nic papa

NBD - 25.11.2011 :)

27. listopadu 2011 v 12:20 | Terush |  My Diary
Ahoj tak včera jsem se ráno vrátila z naší noci bez drog. No kdybych to měla shrnout v procentech tak byla dobrá na 60%. Proč ne 100%? tak nedá se říct, že byla úžasná nbd. Začalo to tak, že jsme se všichni setkali před školou s batohama, karimatkou a spacákem. Pak byly přednášky byl tam deváták a ten se na všechno musel ptát takže nuda nebyla. Ostatní odešli do dílen jako čajovna, věštírna atd. ale já a kamošky jsme šli na hru. Byla dobrá a musela dát hodně práce, ale co byla škoda, že ti co to vyhráli to jméno ,,vraha" museli všem říct takže kdo se snažil to vyluštit po svým tak měl smůlu a my jsme skončili 9/12 protože všichni to bohužel věděli aniž by to uhádli. Ta hra byla dobrá, bavilo mě to řešit atd. ale někteří sem useli prostě proříct, ale my jsme ještě šli za tím podezřelým což byla zástupkyně 2. stupně a všechno jsme si zjistili. No a co aspon jsme nešli hnedka říct jméno a ani nevíme jak na to příjdem? to by bylo divný. Pak jsme se šli konečně najíst, pak do baru na koktejli ze zkažených sirupů a nakonec na dízu. Byla dobrá všici měli svítící náranmky a já jako obvykle musela zhánět taky, ale někteří měli smůlu takže když jim spadly na zem tak jsem hnedka čorla a měla jsem hnedka 4 náramky :D

27.11.2011

27. listopadu 2011 v 12:19 | Terush |  My Diary
Ahojte, Kimík má dneska už 6 měsíců. A v pátek to byly 4 měsíce co ho máme doma. To je strašný co pořád to počítám :D Jinak už začnu přidávat i semka. Přidávala jsem an ten druhej blog ale už jsem tam plno článků přednastavila tak se vrhnu na tento blog. Jinak jsem dostala 100 ozdob na datartu téměř za nic takže místo 208 mám 308 a ten stromeček mi hnedka vyrostl :D Děkuju za ozdoby a oplácím.

Kimova běhací nálada :D

17. listopadu 2011 v 15:00 | Terush |  Kimiho příběhy
Ano Kim je jako gepard. V slova smyslu. Dneska i ostatní dny předtím pokaždé když jsme venku no pokaždé většinou dostane běhací amok. Vypadá to nějak tak, že se sám od sebe rozběhne jak kdyby za něčím utíkal nebo kdyby ho někdo honil. Ani nám nestačí to 5 metrové vodítko. Ani já na Kima nemám a když vidí, že ho doháním nastartuje a opět běžá jako o život. Miluju to na něm protože je to sranda a aspoň si i zaběháme. Kim je pak hodnej a většinou usne jak přijde dom, protože je z toho celej utahanej. Pak přidám videa a nový fotky, které jsem nafotila během měsíce.

Tědka nám 3 dny dělali kuchyn. No Kuchyn je sice hezká, ale Kim musel být ty celýdny zavřený v pelechu a byl rád, když jsem si ho vzala do náručí nebo ven. Ale tedka už si to doma užívá a líta tady jako o život. Jde vidět že je štastný. Tak papa

Nebojte se říct „Vypadáte jako váš pes“. Majitelé jsou na to pyšní

17. listopadu 2011 v 12:32 | Terush |  Zajímavosti
Herečka Jiřina Jirásková říká, že vypadá jako její francouzská buldočka Amálie. "Čumáky máme úplně stejné, jen ty uši, bohužel, nemám," tvrdí. Slova této dámy jsou podstatná. Naznačují totiž, že není třeba se obávat na podobu některých lidskopsích dvojic upozornit.
Čistě náhodná podoba, nebo podobný pohled na svět?

Dalších 9 fotografií v galerii Čistě náhodná podoba, nebo podobný pohled na svět? | foto: Profimedia.cz Případy, kdy na ulici potkáte člověka se psem a zdá se vám, že jsou si určitým způsobem podobní, jsou časté. Reportéři MF DNES strávili dva dny na Mezinárodní výstavě psů v Praze, největší akci svého druhu v Česku. Na výstavu i focení jsme zvali ZDE.

Fotogalerie psů s páníčky Zobrazit fotogalerii Dva dny tam pozorovali, jestli jsou řeči o podobě psů a jejich majitelů nesmyslem, nebo na nich něco je. Když se na výstavě rozneslo, že MF DNES hledá podobné dvojice, lidé se psy přicházeli sami.

"Máme přece úplně stejné oči," vysvětlovala blondýnka s pražským krysaříkem. "Podívejte na naše frňáky, takhle z boku musíte, už vidíte?" říkala postarší dáma s barzojem. "Mám mu oblíct bundu? Dojdu pro ni, má stejnou jako já," navrhovala stříbrovlasá majitelka stříbrochlupatého pudlíka. Vybírají si snad lidé podvědomě plemena s takovými znaky, aby si byli se svým miláčkem co nejvíce podobní?

Jak je patrné z fotogalerie z výstavy, výběr psů se zřejmě řídí jednoduchými pravidly: pánové s kníry měli zásadně knírače, štíhlí elegáni chrty a svalnatí pořízci americké stafordšírské teriéry. Dámy s kokršpaněly měly často dlouhé vlasy s kudrnami podél obličeje a barva srsti jorkšírů byla totožná s melíry majitelek.

Čtěte ve středu 16. listopadu Na mezinárodní psí výstavě vznikla série fotografií dvojic psů a jejich majitelů. Podle čeho si lidé vybírají psy a jaké plemeno se ke komu hodí? Celou sérii fotografií si můžete prohlédnout v tištěném Magazínu MF DNES, kvůli svátkům výjimečně už ve středu.

Najdete v něm i poměrně podrobné rozdělení plemen psů do skupin podle uznávaného odborníka na psí chování, psychologa Stanleyho Corena. Jde o rozdělení bez ohledu na velikost či podobu plemene, čistě jen podle chování a dominantního osobnostního rysu, takže se ve stejné skupině objevují zdánlivě nesourodá plemena. Z hlediska chování jsou ale plemena v jednotlivých skupinách v podstatě zaměnitelná.

Co se psí povahy týká, lze si tedy vybírat z následujících sedmi skupin: psi přátelští (například retrívr), ochranní (m.j. americký stafordšírský teriér), nezávislí (aljašský malamut), sebevědomí (jorkšíři), domácí (francouzští buldočci), vyrovnaní (mastifové) a chytří (border kolie).

Prosím :))))

13. listopadu 2011 v 18:29 | Terush |  My Diary
Ahojte prosím možná to znáte ale na datartu je taková akce a soutěž zároven. http://vanocni.datart.cz/tereza-cardova-si-preje-digitalni-zrcadlovka-nikon/# prosím dejte mi ozdobu tam jedete dolu a je tam modrý tlačítko kde je napsáno darovat ozdobu. Už dlougho chci zrcadlovku a těď mám šanci tak prosím moc. Klidně ráda oplatím. Děkuju všem moc :))


Jenom jeden blog...to netrvalo večně :D

10. listopadu 2011 v 13:32 | Terush |  My Diary
Vždycky když smažu jeden blog kvůli tomu druhýmu. Ale zase po nějaké době přijde den kdy si musím proastě založit další a další blogy a pořád smažu a mažu. Nevím proč nevím jak ale prostě je to tak. no jelikož do včerejšího večera jsem měla jenom tento blog jenom jeden jediný blog, tak to netrvalo večně. Včera jsem si proastě musela založit nový blog. Už delší dobu poslouchám písničky od ní a miluju její styl a tak. No Prostě mám blog o Seleně Gomez. Adresa je selygomez-fan.blog.cz nejlepší bylo asi to, že jméno blogu mi netrvalo dost dlouho najít páč jsem napsala snad na potřetí a už to bylo. Není tak toho moc jenom top list a design. Jinak už jsem udělala ten design na objednávku s labradorama a zlatýma retrívrama. no nic dneska budu asi na druhým blogu páč tam musím toho hodně přidat. tak papa
free counters